top of page

Yeni Game of Thrones Oyunu Geliştiriliyor Olabilir

Redanian Intelligence'dan isimsiz bir kaynağın iddiasına göre, Nexon, Game of Thrones evreninde geçen ve Kuzey'de konumlanan bir MMORPG (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) üzerinde çalışıyor. Bu yeni oyun, dizinin dördüncü ve beşinci sezonları sırasında, Roose Bolton'un Kuzey'in Müdürü olduğu dönemde geçiyor.

Game of Thrones serisinin hayranlarına müjde! Kuzey'de geçen bir MMORPG oyunu yolda. Oyunun detayları ve tahmini çıkış tarihi hakkında bilgi almak için yazımızı okuyun!
Game of Thrones MMORPG'si Yolda: Beklenen Oyunun Tüm Ayrıntıları

Oyun hakkında daha fazla detay henüz belirsiz olsa da, söylentiye göre bu oyunun yapısal olarak The Elder Scrolls Online'a benzer özellikler taşıyacağı ve hikaye odaklı bir çevrimiçi deneyim sunacağı ifade ediliyor. Oyuncular, cinsiyetler arası seçim yapabilecek ve ilerleyişi, seçilmeyen karakterlerle de etkileşim içerecek.

Çıkış tarihi konusunda ise herhangi bir kesinlik yok; haberler oyunun 2025 veya 2026'da, hatta belki daha sonra piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor. Nexon'un da bu projeyi gerçekten geliştirip geliştirmediği veya yayınlayıp yayınlamayacağına dair resmi bir açıklama bulunmamakta.

Heyecan verici bir haber! Game of Thrones evreninde geçen yeni bir oyun geliştiriliyor. Merak edenler için detaylar blog yazımızda!
Game of Thrones Hayranlarını Sevindirecek Yeni Oyun: Detaylar Burada!

Game of Thrones serisi, TV ekranlarında büyük bir popülarite kazanmış olmasına rağmen, video oyunları dünyasında beklenen etkiyi yaratamamıştı. Eğer bu söylentiler doğru çıkarsa, Nexon'un geliştirdiği bu yeni MMORPG, serinin hayranları için büyük bir heyecan kaynağı olabilir. Nexon daha önce The Finals ve Marvel Rivals gibi projelerle adını duyurmuş bir şirket olduğundan, bu yeni girişimin de kaliteli bir yapıma dönüşme potansiyeli taşıyor.


Kuzey'de Geçen Game of Thrones MMORPG'si Geliştiriliyor mu? Redanian Intelligence'dan alınan bilgilere göre, Nexon'un Game of Thrones evreninde geçen ve Kuzey'de konumlanan bir MMORPG üzerinde çalıştığı söyleniyor. Detaylar için yazımızı okuyun!

Yeni MMORPG Game of Thrones Oyunu - Bekleyiş Başladı! Nexon'un geliştirdiği iddia edilen Game of Thrones MMORPG'si heyecan verici bir projeye dönüşüyor. Oyunun Kuzey'de geçeceği söyleniyor. Detaylar için yazımızı inceleyin!

Comments


bottom of page