top of page

Xbox Game Pass'e İki Yeni Oyun Ekleniyor

Xbox Game Pass, Lords Of The Fallen ve Sniper Ghost Warrior Contracts 2 oyunlarını platformuna ekliyor.


Xbox Game Pass, CI Games tarafından yapılan bir yasal başvuru doğrultusunda, iki yeni oyunu platformuna eklemeye hazırlanıyor. Lords Of The Fallen ve Sniper Ghost Warrior Contracts 2, yakın zamanda servise eklenecek oyunlar arasında yer alacak. 3 Mayıs'ta imzalanan bu anlaşma, oyunların servise ekleneceği tarihi belirtmese de, Xbox'tan yakın bir zamanda resmi bir duyuru yapılması bekleniyor.

Eğitimde teknolojinin gücünü keşfedin. Yeni blog yazımızda, online eğitim platformlarının sunduğu son yeniliklere göz atın!
Dijital Dönüşüm: Online Eğitim Platformlarındaki Yenilikler

Xbox Game Pass'e Lords of The Fallen ve Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Ekleniyor

Lords of The Fallen (2023), orijinal souls benzeri oyunun yeniden başlatılması olarak piyasaya sürüldü ve eleştirmenlerden karışık yorumlar alsa da, çoğu hayran tarafından beğenildiği görülüyor.

Geleceğin yeşil teknolojilerini ve sürdürülebilirlik alanındaki yenilikleri keşfedin. Blog yazımızda detaylar sizi bekliyor!
Sürdürülebilirlik Trendleri: Yeşil Teknolojiler ve İnovasyonlar

Oyun, piyasaya sürülmesinin ardından sadece 10 gün içinde bir milyon kopya satış rakamına ulaştı. Sniper Ghost Warrior serisinin beşinci oyunu olup, ilk oyunun devamı niteliğinde Sniper Ghost Warrior Contracts 2'nin Game Pass'e eklenmesi ise biraz sürpriz oldu.

Hitman serisine benzer bir yapıda tasarlanan oyun, askeri keskin nişancı temalı bir oynanış sunuyor. Kişisel deneyimime göre, eğer sniping tarzı oyunlar hoşunuza gidiyorsa, Contracts 2 sizin için oldukça keyifli bir deneyim olacak.

Comments


bottom of page