top of page

World of Warships: Legends - Dördüncü Yıl Dönümü Kutlamaları ve Süpriz Hediyeler!

World of Warships: Legends, dördüncü yıl dönümünü harika etkinlikler ve sürpriz hediyelerle kutluyor. Geliştirici ve yayıncı Wargaming, deniz savaşlarına odaklanan popüler MMO World of Warships'ın konsol versiyonunun dördüncü yıl dönümü kutlamalarına başlıyor. Treasure Hunt (Hazine Avı) etkinliği, tamamen ücretsiz hediye öğeleri ve yeni bir Eğitim Modu, yıldönümü güncellemesiyle birlikte geliyor.


World of Warships: Legends, dördüncü yıl dönümünü muhteşem bir kutlama ile karşılıyor! Bu heyecan verici kutlamada, oyuncuları birbirinden değerli hediyeler ve eğlenceli etkinlikler bekliyor. Deniz savaşlarının zirvesine tırmanmak için gemilerinizi hazırlayın!
World of Warships: Legends 4. Yıl Dönümü Kutlamaları Başladı! Süpriz Hediyeler ve Heyecan Verici Etkinlikler Sizi Bekliyor!"

Oyunculara Quadrans adı verilen özel bir dördüncü yıl dönümü para birimi kazandıran anahtarları toplayarak hediye hücrelerini açabilecekler. Quadrans’lar karşılığında, oyuncular özel yıl dönümü öğelerini açabilecekler. Bu öğeler arasında Tier VII Amerikan kruvazörü Congress ve İngiliz Tier V savaş gemisi Repulse gibi farklı gemiler de bulunuyor. Oyuncular Süper V Sandığı’nı Kazanabilecekler. Bunun yanı sıra, oyuncular çok istenen Süper V Sandığı‘nı da kazanabilecekler. Bu sandık, kilidini açanlara özel bir Premium gemi garanti ediyor. Bu sandıkta Japon Tier V muhrip Shinonome gibi özel gemilerin yanı sıra Belfast ve Yukikaze gibi diğer özel gemiler de bulunuyor. Tüm yıl dönümü bonuslarını tamamlamak için oyuncular “Seasoned Veteran” paketini de alabilirler. Bu pakette, özel bir Sovyet Premium Tier II kruvazörü olan Oleg‘in yanı sıra birçok oyun içi öğe var.


Dördüncü yıl dönümümüzü sizlerle kutlamak için hazırladığımız özel ödül paketinde, nadir ve güçlü gemilerin yanı sıra birbirinden eşsiz oyun içi öğeler sizi bekliyor. Kazanmak için hemen harekete geçin ve bu muhteşem ödülleri kaçırmayın!
Kutlama Zamanı Geldi! World of Warships: Legends 4. Yıl Dönümü Ödül Paketiyle Benzersiz Gemi ve Öğeler Sizleri Bekliyor!

Güncellemeyle birlikte tüm oyuncuların kullanımına sunulan yepyeni bir Eğitim Modu da bulunuyor. Bu özelleştirilebilir pratik alanı, savaş stratejileri geliştirmek için risk olmadan deneme yapma imkanı sunuyor. Farklı haritalar, senaryolar ve süreler seçilebiliyor ve ayrıca çeşitli bot ayarları da mevcut. Bu sayede oyuncular, rakiplere karşı çıkmadan önce yeni eylem planlarını deneyebiliyorlar.

Comments


bottom of page