top of page

Warcraft Arclight Rumble: Yeni İsim ve Yeniliklerle Lansman Aşamasına Geçiyor

Blizzard, uzun süredir beklenen mobil oyunu Warcraft Arclight Rumble'ın lansmanına bir adım daha yaklaşıyor. Oyun, yeni ismi ve geliştirilmiş özellikleriyle oyuncuların dikkatini çekiyor. Geçtiğimiz yıl duyurulan ve bir yıldan fazla bir süredir geliştirilen oyun, artık resmi adıyla oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.


Blizzard'ın en yeni mobil oyunuyla tanışın! Epik macera ve yenilik dolu dünya sizi bekliyor.
Warcraft Arclight Rumble: Yepyeni Mobil Deneyim

Yeni İsim ve Odaklanılan Değişiklikler


Warcraft Arclight Rumble, isim değişikliğiyle beraber lansman aşamasına adım atıyor. Önceden "Arclight" kelimesini içeren ismiyle bilinen oyun, adının daha kısa ve vurgulu olması amacıyla yeniden adlandırıldı. Blizzard, bu değişiklikle oyunun içeriğiyle daha uyumlu bir isim seçti.


Yeniliklerle Dolu Lansman Aşaması


Yeni isimle birlikte, Blizzard oyunun lansmanı için çeşitli yeniliklerle dolu bir aşamaya hazırlanıyor. Filipinler'de başlayan kısa beta testinin ardından, geliştiriciler önümüzdeki haftalarda ve aylarda belirli bölgelerde oyuncularla buluşmayı hedefliyor.

Bu kapalı beta aşaması boyunca oyunun içeriğine eklenen veya yeniden düzenlenen önemli özellikler şunlar:

  • Arclight Surge: Tanıdık haritaları yeni bir bakış açısıyla keşfedin.

  • Heroic Campaign: Zorluğa hazır oyuncular için ekstra el yapımı zorluk seviyeleri.

  • Yeni Bölgeler: Darkshore ve The Hinterlands gibi minyatür halleriyle yeni bölgeler.

  • Yeni Zindanlar: Gnomeregan ve Deadmines gibi tanıdık düşmanları içeren yeni zindanlar.

  • Liderler ve Yetenekler: Oyuncu karakterleri için çeşitli yeni yetenekler, en yeni lider Eski Murk-Eye dahil.

  • PvP Yeniden Düzenleme: PvP sistemi, dönüşümlü haritalar ve modifikatörlerle mevsimleri içeren bir dönüşüm geçirdi.

Oyuna Dair Teknik Gereksinimler ve Erişim


Oyunun olumlu yönlerinden biri, yüksek gereksinimlere sahip olmamasıdır. iOS kullanıcıları için, en azından iOS 13 çalıştıran iPhone 6s veya daha yeni bir cihaz gereklidir. Android gereksinimleri ise biraz daha spesifik. Oyunu Android platformunda oynamak isteyenler için en azından Qualcomm Snapdragon 675 / Exynos 8890 işlemci ve Adreno 612 / Mali-T880 MP12 grafik işlem birimi, en az Android 5.1 ve 3GB RAM gereklidir.


Mobil oyuncular için tasarlanmış bu sürükleyici oyunla Warcraft evrenine adım atın. Heyecan verici özellikler ve liderler sizi bekliyor!
Warcraft Arclight Rumble: Yenilikçi Mobil Oyun

Ön Kayıt ve Beklentiler


Android ve iOS kullanıcıları, Warcraft Rumble resmi sitesinde ön kayıt yaptırarak gelecekteki soft lansmanlara katılabilir veya resmi lansman tarihlerinden haberdar olabilirler. Ancak, ön kayıt yaptıran oyunculara herhangi bir ödül sunulmamaktadır.

Bu yeni mobil oyunun heyecan verici özellikleri ve geliştirilen içeriği, Warcraft hayranlarını ve mobil oyuncuları cezbetmeye aday görünüyor. Özellikle PvP sisteminin yeniden düzenlemesi ve yeni liderlerin eklenmesi, oyunun rekabetçi yönünü daha da güçlendireceğe benziyor.


Blizzard'ın Warcraft Arclight Rumble'ı yeni ismi ve geliştirilmiş özellikleriyle lansman aşamasına taşıması, oyuncuların heyecanını artırıyor. Oyunun mobil platformda sunulan bu versiyonu, Warcraft evrenine yeni bir soluk getirerek oyuncuları bekliyor.

Comments


bottom of page