top of page

Ubisoft'un Heyecan Verici Duyurusu: Tom Clancy's The Division 3 Yolda!

Ubisoft, Tom Clancy's The Division serisinin üçüncü oyununu resmen duyurarak heyecanı doruğa çıkardı. The Division serisi, dünya genelinde büyük bir oyuncu kitlesi tarafından sevilen ve takip edilen bir oyun serisi haline geldi. Açık dünya, çok oyunculu ve üçüncü şahıs nişancı türündeki bu serinin ilk oyunu 2016 yılında, ikincisi ise 2019 yılında oyuncularla buluşmuştu. Şimdi ise dört yılın ardından üçüncü oyunun müjdesi verildi.

Ubisoft'un bu heyecan verici duyurusuna göre, The Division 3 oyununun geliştirme süreci devam ediyor. Oyunun geliştirilmesinden sorumlu ekip yine Massive Entertainment stüdyosu tarafından yönetilecek. İsveç merkezli bu stüdyo, serinin ilk iki oyununda da başarılı bir şekilde görev almıştı.


Ubisoft tarafından duyurulan The Division 3 ile heyecan dorukta! İşte yeni oyunun detayları.
Tom Clancy's The Division 3: Yeni Sürüm İle Geri Dönüş

Özellikle dikkat çeken bir detay ise Massive Entertainment'ın şu anda Star Wars Outlaws ve Avatar: Frontiers of Pandora gibi büyük projeler üzerinde çalışıyor olmasıdır. Ancak Ubisoft, The Division serisinin üçüncü oyunu için özel bir ekip kurduğunu açıkladı. Star Wars Outlaws'ta kreatif direktörlük yapmış olan Julian Gerighty, yeni The Division oyununda baş yapımcı olarak görev alacak ve tüm The Division oyunlarının denetimini üstlenecektir.

Tom Clancy's The Division serisine kısaca bir göz atacak olursak, ilk oyun yakın bir gelecekte geçiyor ve pandeminin ardından çöken New York şehrini konu alıyor. Oyuncular, şehri yeniden inşa etme görevini üstleniyorlar. İkinci oyun ise bizi başkent Washington D.C'ye götürüyor. Şu an için The Division 3 hakkında elimizde sınırlı bilgi bulunuyor ve oyunun çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Ayrıca, serinin bir spin-off oyunu olan "The Division Heartland"ın da yakın bir zamanda ücretsiz olarak yayınlanacağını eklemek önemlidir. Bu yan oyun, 2023'ün sonlarına doğru veya 2024'ün başlarında oyuncularla buluşacak ve ücretsiz olarak sunulacak.

Ubisoft'un bu büyük duyurusu, The Division hayranlarını heyecanlandırmış durumda. Oyunun geliştirme süreci ve gelecekteki detaylar hakkında daha fazla bilgi bekleniyor. Tom Clancy's The Division serisi, heyecan verici dünya yapısı ve oynanışıyla oyuncuları kendine çekmeye devam ediyor. Bu heyecan verici serinin yeni bölümünü beklerken, oyun dünyasında neler olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.


Comments


bottom of page