top of page

Ubisoft, Assassin's Creed Kutlaması İçin Türk Sanatçı ile Eşsiz İşbirliği!

Ubisoft, Assassin's Creed serisinin kutlamaları için ünlü Türk sanatçı Murat Palta ile muhteşem bir işbirliği yaptı. Palta, kendine özgü minyatür tarzıyla serinin ikonik suikastçılarını ve mekanlarını tasvir ederek dikkatleri üzerine çekti. "The Assassin's Legacy" adını taşıyan bu sanat eseri, Altaïr Ibn-La'Ahad, Ezio Auditore da Firenze, Edward Kenway, Arno Dorian, Siwa’lı Bayek, Kassandra, Eivor Varinsdottir ve merakla beklenen Basim Ibn Ishaq gibi karakterleri içinde barındırıyor. Ayrıca, Assassin's Creed evrenine ait antik İran, Mısır, İtalya ve diğer bölgelerin yanı sıra, Assassin's Creed Black Flag'den bir korsan gemisi ve Animus koltuğu gibi tanıdık nesneler de minyatürde yer alıyor.


Ubisoft'un Assassin's Creed kutlaması için Türk sanatçı Murat Palta'nın büyülü minyatür dünyasında unutulmaz karakterler ve mekanlar yeniden hayat buluyor. Keşfedin!
Assassin's Creed Kutlaması: Murat Palta'nın Eşsiz Minyatür Sanatı ile Canlanıyor!

Murat Palta, projeyi üstlenmenin kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu belirtiyor ve eserinin hem Assassin's Creed hayranları hem de Ubisoft stüdyolarındaki yetenekli insanlar tarafından beğenileceğini umuyor.


Ubisoft MENA Pazarlama Müdürü Febronia Ibrahim, Palta ile çalışmanın keyifli olduğunu ve ortaya çıkan eserin kendilerini mutlu ettiğini vurguluyor. Eserin, hem sanatçının hem de Assassin's Creed hayranlarının ortak duygularını paylaşacağına inanıyor.


Bu özel işbirliği, Assassin's Creed'in kültürel etkisini ve sanat dünyasındaki yerini bir kez daha kanıtlıyor. Murat Palta'nın minyatürleri, serinin hayranları ve oyunseverler için unutulmaz bir deneyim sunuyor ve bu özel eserin sanatseverlere ilham kaynağı olacağı kesin.

Comments


bottom of page