top of page

TMNT The Last Ronin: Yeni Ninja Kaplumbağalar Oyunu Hakkında İlk Bilgiler

Nostalji dolu bir heyecanla beklenen bir haber sonunda geldi: THQ Nordic, popüler The Last Ronin çizgi romanından esinlenerek geliştirdiği yeni bir Teenage Mutant Ninja Turtles oyunu olan "TMNT The Last Ronin"i duyurdu. Bu heyecan verici duyuruyla birlikte, oyunun yepyeni fragmanı da paylaşıldı. Fragmanda, gelecekte harap olmuş bir New York şehrinde tek başına hayatta kalmış bir Kaplumbağa'nın ailesinin intikamını aramak için çıktığı umutsuz bir görev anlatılıyor.Oyunun Geliştiricisi ve Platformları: TMNT The Last Ronin, Black Forest stüdyosu tarafından geliştiriliyor ve oyunun yayıncısı ise aşina olduğumuz THQ Nordic olarak karşımıza çıkıyor. Black Forest, daha önce Destroy All Humans 2'nin yeniden yapımında görev almıştı. Geliştirici stüdyonun bu oyunla nasıl bir iş çıkaracağı ise merak konusu. Oyun, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformları için çıkacak.


The Last Ronin Çizgi Romanı: TMNT The Last Ronin, temelini IDW Publishing tarafından yayınlanan beş sayılık bir çizgi roman serisine dayandırıyor. Bu seride, Kaplumbağaların ailesinin nasıl mahvolduğu ve New York'un kıyamet sonrası kabusa dönüştüğü araştırılıyor. Kevin Eastman, Peter Laird ve Tom Waltz tarafından yazılan çizgi roman, beklenmedik dönüşümlerle dolu bir hikaye sunuyor. Bu çizgi roman, en çok satanlar listesinde kendine sağlam bir yer edinmiş durumda.Harap bir dünyada hayatta kalan Kaplumbağa, ailesinin intikamı için umutsuz bir göreve çıkıyor. Heyecan dolu oyun detayları!
TMNT The Last Ronin Oyunu: Geleceğin Kahramanlarına Yolculuk


Heyecan Verici Bir Dünya: Oyun, çizgi romanın yaratıcılarının hikayesini temel alarak oyuncuları farklı bir dünyaya taşıyacak. Ne yazık ki, oyunun çıkış tarihi henüz netleşmemiş olsa da, yakın gelecekte lansmanı beklenmiyor.


TMNT The Last Ronin, Teenage Mutant Ninja Turtles evreninin heyecan verici bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun duyurusu ve fragmanı, hayranların merakını daha da artırdı. Gelecekte harap olmuş New York sokaklarında yalnız bir Kaplumbağanın adalet arayışını konu alan bu oyun, heyecan ve nostalji dolu anlar vadeden bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Comments


bottom of page