top of page

Star Wars Jedi Survivor: Yeni ve Eski Nesil Konsollar İçin Unutulmaz Bir Macera

Star Wars hayranları için müjdeli haber! Nisan ayında PC, PS5 ve Xbox Series X/S için çıkan Star Wars Jedi Survivor, EA CEO’su Andrew Wilson tarafından yapılan açıklamayla PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için de çıkacağının müjdesini aldı.


Star Wars Jedi Survivor heyecanı, şimdi eski nesil konsollarda da yaşanacak! Yeni ve unutulmaz maceralar için güç sizinle olsun!
Star Wars Jedi Survivor: Eski Nesil Konsollara Geliyor! Yeni Maceralara Hazır Olun!

Oyunun Yeni Nesil Deneyimi Oyunun direktörü Stig Asmussen, PS4 ve Xbox One için çıkış yapmamalarının nedenini oyunculara Star Wars evreninde gerçek bir yeni nesil deneyimi sunma isteği olarak açıkladı. Yeni donanımların sunduğu teknik imkanlarla geliştirilen oyun, büyüleyici görsel efektleri ve akıcı oynanışıyla dikkatleri çekmeyi başarmıştı.


Eski Nesil Konsollara Uyum ÇalışmalarıEA, yoğun talepler üzerine Jedi Survivor'ı eski nesil konsollara getirme kararı aldı. Respawn, oyunu eski donanıma uyumlu hale getirmek için çözünürlük ve kare hızı gibi teknik detaylarda dengeleri ayarlamaya çalışacak. Böylece, oyunun eski konsollarda da keyifle oynanabilmesi hedefleniyor.


Çıkış Tarihi Belirsiz Ne yazık ki, Jedi Survivor'ın eski nesil konsollardaki çıkış tarihi henüz net olarak açıklanmadı. Ancak, geliştirme ekibinin oyunu portlama çalışmalarına başlaması, heyecanla beklenen maceranın yakın zamanda bizlerle olacağını gösteriyor.


Star Wars evreninin büyülü dünyasında geçen bu muhteşem macera, oyunseverler tarafından büyük heyecanla bekleniyor. Grafik ve performans dengesi sağlanarak eski konsollarda da unutulmaz bir deneyim sunması hedeflenen Jedi Survivor için, sabırsızlıkla gün sayıyoruz.

Kommentare


bottom of page