top of page

Sony'nin State of Play 2024 Etkinliği: PS5 ve PS VR2 Oyunlarının Heyecan Verici Tanıtımı

Sony Interactive Entertainment, oyun dünyasının heyecanla beklediği bir etkinliği duyurdu: State of Play 2024. Bu etkinlik, PlayStation'un en yeni platformları için çıkacak oyunların tanıtımını yapacak ve oyun tutkunlarına heyecan verici bir içerik sunacak.


Sony'nin State of Play etkinliği, PS5 ve PS VR2 için beklenen oyunların gösterimiyle oyun dünyasına yepyeni bir heyecan katacak!
Sony State of Play 2024: Yeni PS5 ve PS VR2 Oyunlarının Heyecan Verici Tanıtımı

Tanıtımı Beklenen Oyunlar


State of Play 2024, 15'ten fazla oyunun gösterileceği 40 dakikalık bir etkinlik olacak. Bu oyunlar arasında Stellar Blade ve Rise of the Ronin gibi dikkat çekici yapımların yanı sıra diğer PS5 ve PS VR2 oyunları da yer alacak.


Stellar Blade ve Rise of the Ronin


Etkinlik, özellikle Shift Up'ın PS5'e özel aksiyon RPG oyunu Stellar Blade ve Team Ninja'nın tarihi aksiyon RPG'si Rise of Ronin için büyük bir platform olacak. Stellar Blade'in çıkış tarihi gecikmiş olsa da, bu etkinlikte uzun bir fragman ve muhtemelen çıkış tarihi açıklanacak. Rise of Ronin ise 22 Mart'ta çıkacak ve etkinlik öncesinde son fragmanı gösterilecek.


Diğer Beklenen Oyunlar


Sony'nin etkinlikte Stellar Blade ve Rise of Ronin dışında bir dizi başka oyun tanıtması bekleniyor. Bunlar arasında Death Stranding 2, Final Fantasy 7 Rebirth, Silent Hill 2 ve yeni bir Metro oyunu gibi isimler yer alıyor. Bu oyunlar, PlayStation tutkunlarını büyük bir heyecanla bekleyen yapımlar arasında.Etkinliğin İzlenmesi


Sony, State of Play 2024 etkinliğini PlayStation sitesinin yanı sıra YouTube, TikTok ve Twitch kanallarında da yayınlayacak. Bu, oyun tutkunlarının etkinliği herhangi bir platformdan kolayca izleyebileceği anlamına geliyor.


Sony'nin State of Play 2024 etkinliği, PlayStation tutkunları için heyecan verici bir etkinlik olacak. Yeni PS5 ve PS VR2 oyunlarının tanıtımıyla birlikte, oyun dünyasının en merak edilen yapımlarına dair ipuçları da sunulacak. Etkinliğin, oyun endüstrisinin geleceği için büyük bir öneme sahip olması bekleniyor.

Comentarios


bottom of page