top of page

Rollic Games, Power Slap'in Resmi Mobil Oyununu Yayınladı!

Türk oyun devi Rollic Games, Power Slap'in resmi mobil oyununu piyasaya sürdü. Power Slap, dövüş sporlarının son dönemin gözdesi ve artık mobil cihazlarda da boy gösterecek.


Eğlence ve Rekabet Cebinizde!


Rollic Games'in geliştirdiği oyun, Android ve iOS platformlarında oynanabilir. Oyuncular, kendi karakterlerini yetiştirerek onları çeşitli maçlara taşıyacak ve kariyerlerini inşa edecekler.


Gerçekçi grafikler ve ünlü dövüşçülerle Power Slap'in dünyasında dövüşün. Kendi dövüşçünüzü yaratın ve zaferi yakalayın!
Power Slap Oyunuyla Adrenalin Dolu Dövüş Deneyimi

Doğru Zamanlama, Zaferin Sırrı!


Oyunda başarının anahtarı, doğru zamanlama ve keskin doğruluk. Tokatları en iyi şekilde kullanarak rakiplere üstünlük sağlayın.


Kişisel Dokunuşunuzu Ekleyin!


Oyuncular, karakterlerini istedikleri gibi özelleştirebilecekler. Giyimden saç stiline kadar her detay, kişisel tarzı yansıtma imkanı sunuyor.


Dana White'un Seslendirmesiyle Gerçekçilik!


Oyunun seslendirmesini UFC Başkanı Dana White üstleniyor. Bu sayede oyuncular, dövüş atmosferini en gerçekçi şekilde deneyimleyebilirler.


Ünlü Dövüşçülerle Meydan Okuyun!


Oyunda, dört ünlü Power Slap dövüşçüsü bulunuyor: Wolverine (Ron Bata), Avjay “Static” Hintz, Da Crazy Hawaiian (Koa Viernes) ve Christopher “K.O. Chris” Thomas.


App Store'da Yükselişe Geçti!


Oyun, yayınlandığı ilk gün App Store'da hızla yükselerek spor oyunları kategorisinde 34. sıraya yerleşti.


Power Slap Dünyasına Adımınızı Atın!


Rollic Games, Power Slap'in çekiciliğini mobil oyun dünyasına taşıdı. Oyunu indirin, dövüşçünüzü yönlendirin ve zaferlere doğru ilerleyin!

Comments


bottom of page