top of page

PUBG Mobile ve Pagani İşbirliğiyle Yepyeni Hiper Otomobiller Arenada Boy Gösterecek!

PUBG Mobile, hız, tasarım, ve sınırlı sayıda üretimle öne çıkan ünlü İtalyan hiper otomobil markası Pagani ile güçlerini birleştiriyor. 7 Ocak tarihine kadar sürecek bu heyecan verici işbirliği kapsamında, oyuncular Pagani Imola ve Pagani Zonda R modellerini oyun arenasında özel renklerle deneyimleyebilecekler.


PUBG Mobile, Pagani ile işbirliği yaparak oyunculara özel Imola ve Zonda R modellerini sunuyor. Hız ve lüks birleşiyor!
Harika İşbirliği: PUBG Mobile ve Pagani Otomobilleri Arenada!

PUBG Mobile Yeni Modellerle Harika Renk Seçenekleri


Imola ve Zonda R modelleri, zarif tasarımlarının yanı sıra oyun içinde fark yaratan renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Imola'da yanardöner Nebula Rüyası ve Zonda R’da ekolayzırdan ilham alınan Gece Yarısı Melodisi gibi özel tasarımların yanı sıra düz, zıt ve göz kamaştırıcı renk seçenekleri de oyuncuların beğenisine sunulacak. Imola modelinde ayrıca büyüleyici bir buz efekti sergileyen Arctic Aegic isimli özel bir renk seçeneği de bulunuyor.


Oyun İçi Öğelerle Tamamlayıcı Detaylar


Sadece araçlar değil, aynı zamanda Pagani Paraşütü, Pagani Sürücü Başlığı, Pagani Sürücü Üstü, Pagani Sürücü Altı ve Pagani Sürücü Ayakkabısı gibi özel öğeler de oyuncuların koleksiyonunu zenginleştirecek.


Koleksiyon Sistemiyle Büyük Ödüller


Yeni Pagani araçları, PUBG Mobile'ın kısa bir süre önce tanıttığı Koleksiyon sisteminin de bir parçası olacak. Oyuncular ne kadar çok araba biriktirirse, kilidini açacakları oyun içi ödüller de o denli büyük olacak. 7 aracın tamamını toplayanlar, benzersiz bir ünvanın sahibi olacaklar.


PUBG Mobile'ın yeni koleksiyon sistemiyle Pagani Imola ve Zonda R modellerini biriktir, büyük ödülleri kazan!
Koleksiyon Zamanı: PUBG Mobile'da Pagani Arabalarıyla Zafer Kazan!

Tencent Games ve Pagani'den Ortak Açıklamalar


Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, "Mobil battle royale oyunlarında lider olan PUBG Mobile’ın özünde rekabet ruhunu benimsemek ve sınırları zorlamak var. Otomotiv endüstrisinde yüksek performans ve lüksü temsil eden Pagani ile yaptığımız bu iş birliği de oyuncularımızın keyif alacağını düşündüğümüz yeni ve heyecan verici bir boyut katıyor" şeklinde açıklamada bulundu.


Pagani Automobili America CEO’su Michael Staskin ise şu sözlerle konuştu: "Pagani gibi yüksek performans ve yenilik tutkusuyla hareket eden bir oyun olan PUBG Mobile ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Ortaklığımız; tasarım sanatının sanal rekabetin heyecanıyla buluştuğu bir hassasiyet ve mükemmelliğin kutlamasıdır. Birlikte hem oyun tutkunlarında hem de yüksek performanslı otomobil meraklılarında hız ve sofistikeyi uyandırmayı hedefliyoruz."

Bu muhteşem işbirliği, oyun dünyasına ve otomotiv tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatacak gibi görünüyor. Oyuncular, bu eşsiz otomobillerle birlikte arenada yeni zaferlere doğru hızla ilerleyecekler.

Comentarios


bottom of page