top of page

Overwatch 2'nin Yeni Haritası 'Suravasa': Hindistan'ın Büyülü Nehir Kenarında Epik Bir Savaş!

Blizzard, Overwatch 2 için beklenen yeni harita olan 'Suravasa'yı tanıttı. Harita, Hindistan'da geçiyor ve New Junk City'ye katılacak üç yeni haritadan biri olacak. Ayrıca, Sezon 6: Invasion with Flashpoint ile oyuna yeni bir PvP modu da ekleniyor.


Hindistan'ın mistik nehir kıyısında yer alan Suravasa haritası, Overwatch 2 için unutulmaz bir maceraya davet ediyor. Görsel için teşekkürler!
Overwatch 2'nin Sıra Dışı Haritası: Suravasa'nın Büyülü Nehir Kenarında Epik Bir Savaş!

Suravasa: Hindistan'ın Görkemli Nehir Şehri

Suravasa, Hindistan'ın büyülü bir nehir kıyısında yer alan etkileyici bir şehri temsil ediyor. Haritanın karşısında gizemli bir Shambali tapınağı bulunuyor.

Flashpoint: Heyecan Dolu PvP Modu

Flashpoint, Overwatch 2'nin yeni PvP modu. Üç konumda (parlama noktaları), takımlar arasında yoğun çatışmalar yaşanacak. Üç parlama noktasını ilk ele geçiren takım oyunu kazanacak.

Overwatch 2'nin 6. Sezonu: Yeni Haritalarla Dolu Oynatma Listesi

Sezon, Overwatch 2'ye taze haritalar getiriyor. Suravasa haritasıyla birlikte oyuna eklenen diğer haritalarla unutulmaz savaşlar yaşanacak. Yeni PvE hikaye görevleri ve Flashpoint PvP modu da oyuna ekleniyor.

Overwatch 2'nin yeni haritası Suravasa, Hindistan'ın büyülü nehir kenarında unutulmaz bir deneyim sunuyor. Flashpoint modu ise rekabet dolu anlar yaşamanızı sağlayacak. Gelecek ayın başlamasını heyecanla bekleyenlerdenseniz, bu yeni haritayla Overwatch evrenine unutulmaz bir yolculuğa hazırlanın!


Comments


bottom of page