top of page

Nvidia'nın DLSS Desteğiyle Gelişen Oyunlar: Last Train Home, Satisfactory ve Gangs of Sherwood

Nvidia, oyun sektöründe önemli bir teknolojik yenilik olan DLSS (Deep Learning Super Sampling) desteğini alan yeni oyunları duyurdu. Bu açıklama, GeForce RTX serisi ekran kartı sahiplerini sevindirecek nitelikte. İşte bu teknolojiyi deneyimleyebilecek yeni oyunlar:


Last Train Home, Satisfactory ve Gangs of Sherwood'da DLSS ile tanışın! GeForce RTX ile oyun keyfini en üst seviyeye çıkarın.
Oyun Deneyimini Zirveye Taşıyan Nvidia DLSS Teknolojisi

Last Train Home GeForce RTX serisi ekran kartlarına sahip oyuncular, 9 Ekim'de piyasaya sürülen Last Train Home oyununda DLSS 2 teknolojisinin keyfini çıkarabilecekler. Güvenilir kaynaklardan elde edilen performans test sonuçlarına göre, DLSS 2 özelliği aktifken maksimum ayarlarda ortalama iki kat performans artışı sağlanmış.


Satisfactory 2019 yılında piyasaya sürülen Satisfactory, DLSS desteği alan bir diğer oyun. Nvidia'nın DLSS teknolojisi sayesinde, oyunseverler performanslarını gözle görülür bir şekilde artırabilecekler. Yapılan testlere göre, DLSS özelliği açıkken Satisfactory'de maksimum ayarlarda 4K çözünürlükte ortalama yüzde 71'lik bir performans artışı kaydedilmiş.


Gangs of Sherwood Nvidia, DLSS 2 teknolojisini destekleyen oyunlar arasına 30 Kasım'da çıkacak olan Gangs of Sherwood'u da ekliyor. DLSS teknolojisi kullanılarak yapılan performans testlerinde, oyunseverlerin 4K çözünürlükte kare hızlarında yüzde 66'lık bir artış yaşamaları bekleniyor.Bu oyunlarda DLSS teknolojisinin performans artışı sağlaması, Nvidia'nın bu alandaki liderliğini bir kez daha ortaya koyuyor. Oyunseverlere yüksek çözünürlükte daha akıcı bir oyun deneyimi sunan bu teknoloji, GeForce RTX serisi kart sahipleri için büyük bir avantaj oluşturuyor.


Sizin Düşünceleriniz Neler? DLSS teknolojisinin bu oyunlara entegre edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi oyunlarda bu teknolojinin kullanılması sizce daha uygun olur? Görüşlerinizi bizimle paylaşarak oyun dünyasındaki gelişmelere katkıda bulunabilirsiniz.

Comments


bottom of page