top of page

NBA 2K24: Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

NBA 2K serisi, spor oyunları tutkunları tarafından sabırsızlıkla beklenen son sürümü olan NBA 2K24'ün resmi olarak duyurulduğu heyecan verici bir gün oldu. Basketbolseverlerin kalbini kazanan bu oyun, olağanüstü grafikler, akıcı oynanış ve gerçekçi deneyim sunma konusunda ün salmıştır. Peki, NBA 2K24 ne zaman piyasaya sürülecek ve fiyatı ne olacak?NBA 2K24, 8 Eylül 2023 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, PC ve Switch için çıkış yapacak. Ayrıca PS5 ve Xbox Series X/S için çapraz oyun uyumluluğunu da destekleyecek. Ancak oyunun bu yılki PC sürümünün yeni nesil olmayağını belirtelim. Oyunun üç çeşidi olacak: Kobe Bryant Edition (standart versiyon), Black Mamba Edition ve 25th Anniversary Edition.


NBA 2K24, üç farklı versiyon olarak satışa sunulacak: Kobe Bryant Edition (standart versiyon), Black Mamba Edition ve 25. Yıldönümü Sürümü. Kobe Bryant Edition, PS5 ve Xbox Series X/S için 70$ dolar fiyat etiketine sahipken, Switch, PC, PS4 ve Xbox One için 60$ dolara satılacak. Black Mamba Edition ise 100$ dolar karşılığında satın alınabilecek ve oyun içinde kullanabileceğiniz sanal para biriminin yanında benzersiz bir dijital koleksiyon sunacak.


Kobe Bryant, unutulmaz bir basketbol efsanesi. Onun tutku, azim ve üstün yetenekleri, NBA tarihinde derin bir iz bıraktı. Kobe'nin unutulmaz performansları ve unutulmaz anılarıyla geçmişe ve geleceğe saygıyla selam verelim.
Kobe Bryant: Bir Basketbol Efsanesinin Mirası

25th Anniversary Edition isimli sürümse, oyunun en pahalı versiyonu diyebiliriz. Mamba sürümündeki içeriklere ek olarak 12 aylık NBA League Pass aboneliği, oyun içi koleksiyon öğeleri ve güçlendirmeler içerecek. 10 Eylül 2023’e kadar sınırlı bir süreliğine satılacak olan sürümün fiyatı ise 149,99$ dolar.


NBA 2K24, oyunseverlerin beklentilerini karşılamak için bir dizi yeni özellik sunacak. Geliştirilmiş grafikler ve oynanış, daha gerçekçi hareketler, oyuncu modelleri ve atmosfer, oyuncuların kendilerini gerçek bir NBA maçında gibi hissetmelerini sağlayacak. Ayrıca, oyunun kadrosunda yer alan NBA yıldızlarının yeteneklerinin daha da geliştirildiği söyleniyor.


Comments


bottom of page