top of page

Muhammed Ali, WWE Champions'a Geri Dönüyor!

Efsanevi boksör Muhammed Ali, 26 yıl sonra WWE Champions mobil oyununa katılıyor. Sınırlı süre için oynanabilir karakter olarak oyuna ekleniyor, ilk WrestleMania etkinliğindeki ünlü görünümüne ithafen. Boks ve profesyonel güreş farklı spor dallarıdır, ancak geçmişte boksörler WWE'ye konuk olarak katılmış ve ringde yıldız güreşçilere meydan okumuştu.


Sınırlı süreyle oynanabilir karakter olarak oyuna eklenen Muhammed Ali'yi keşfedin. WWE Champions'da unutulmaz bir deneyim için hazır olun!
Muhammad Ali WWE Champions'da! Efsane Geri Döndü

Ali, 1985'te WrestleMania'da Hulk Hogan ve Mr. T ikilisi ile "Rowdy" Roddy Piper ve "Mr. Wonderful" Paul Orndorff takımı arasındaki ana etkinlik maçının özel konuk hakemi olarak görev almıştı.


Muhammed Ali'nin bokstaki etkisi tartışmasızdır. Olimpiyat şampiyonu ve eski dünya ağır siklet şampiyonu olarak, tüm zamanların en büyük dövüşçülerinden biri olarak kabul edilir.


WWE Champions, 2017'de piyasaya sürülen ücretsiz bir bulmaca RPG oyunudur. Oynanabilir karakterler arasında WWE'nin aktif ve efsanevi süperstarları bulunmaktadır.


Muhammed Ali'nin kilidini açmak için "Sting Like A Bee" Solo Yarışmalarını 31 Temmuz'dan 4 Ağustos'a kadar tamamlamak gerekiyor.

Muhammed Ali'nin oyunda boy göstermesi, hem boksu hem de profesyonel güreşi nasıl şekillendirdiğini düşündürüyor. Bu heyecan verici fırsatı kaçırmamak için oyuncuları bekliyoruz.

Comments


bottom of page