top of page

Mount & Blade II: Bannerlord Fiyatına Zam Geldi: Türk Yapımı Oyun Artık Daha Pahalı!

*Yerli oyun stüdyosu TaleWords Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan Mount & Blade II: Bannerlord, Steam'de zamlandı. Steam’de zamlanan oyunlar listesi kabarmaya devam ediyor. Tüm zamanların en iyi strateji rol yapma oyunları arasında yer alan Mount & Blade II: Bannerlord için bir fiyat artışı yapıldı. Ankara merkezli TaleWords Entertainment tarafından geliştirilen yerli yapım, yüzde 29 oranında zamlandı.


Mount & Blade II: Bannerlord'un etkileyici savaş sahnelerini keşfedin. Ordu komutanı olarak savaşın en yoğun anlarına şahit olun.
Bannerlord'un Büyüleyici Savaş Arenaları

*Daha önce 349,99 TL olan Bannerlord, 100 TL artışla Steam‘de 449,99 TL‘ye yükseldi. İçinde çeşitli oyun içi öğelerin yer aldığı Digital Deluxe sürüm fiyatı ise 549,99 TL oldu. Bu arada zammın Türkiye’ye özel olmadığını belirtelim. Ayrıca PC’nin yanı sıra Xbox ve PlayStation sürümlerinin fiyatları da arttı.


Zamlanan Bannerlord Steam’de 450 TL Oldu


*TaleWords, 11 Eylül’de yaptığı açıklamada “Döviz dalgalanmalarını hesaba katarak oyunlarımızın bölgesel fiyatlarını tüm platformlarda (PC, Xbox, Playstation) artırmak gibi zor bir karar vermek durumunda kaldık” ifadelerini kullanmıştı. Yurt dışında 50 dolara (1.350 TL) satılmasına rağmen çok uzun bir süre boyunca ülkemizde 150 TL seviyesinde olan Mount & Blade II: Bannerlord, geçtiğimiz yılın eylül ayında 349.99 TL’ye yükselmişti. Şimdi tam bir sene sonra bir zam daha geldi ki, buna rağmen fiyatın oyunun verdiği hazza kıyasla halen düşük olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.


Warband’dan tanıdığımız kıtanın 200 yıl öncesini anlatan Bannerlord‘da kurgusal bir ortaçağ ortamında bir ordu komutanı rolünü üstleniyorsunuz. Askerleriniz ile bir bölgeyi fethederek oraya yatırım yapıyor, haydutlar ve düşman ordularıyla savaşıyor ve kendi komutanız altındaki orduları yönetmeleri için yoldaşlar topluyorsunuz.

Comentarios


bottom of page