top of page

Mortal Kombat 1'in Yeni Karakterleri ve Fragmanıyla Heyecan Dorukta!

Dövüş oyunu tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği gün geldi çattı! Mortal Kombat serisinin evrenin sıfırlandığı yeni oyunu olan Mortal Kombat 1, ateş tanrısı Liu Kang tarafından yaratılmış bir evrene ışınlandığımız ilginç bir senaryo ile 14 Eylül 2023 tarihinde oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyun, aslında serinin 12. oyunu olmasına rağmen evrenin sıfırlandığı için Mortal Kombat 1 ismiyle karşımıza çıkıyor.


Dövüş oyunu tutkunlarının merakla beklediği gün geldi! Mortal Kombat serisinin evrenin sıfırlandığı yeni oyunu, 14 Eylül 2023'te oyuncularla buluşuyor. Geri dönen efsanevi karakterler ve popüler kültürden ünlü yüzlerle dolu bu epik dövüş arenası için hazır olun!
Mortal Kombat 1: Evrenin Sıfırlandığı Yeni Dövüş Arenası!

Fragmanla birlikte, Mortal Kombat 1'in heyecan verici detayları da gün yüzüne çıktı. Oyunda, 2019'da çıkan Mortal Kombat 11'de yer almayan ancak seriden tanıdığımız birkaç karakter geri dönüş yapıyor. Quan Chi, Ermac ve Takeda gibi eski oyunlardan hatırladığımız kahramanlar, tekrar sahnede boy gösterecek. Bu geri dönüşler, oyuncuların kalbini fethedecek gibi görünüyor.


Ayrıca, Mortal Kombat serisinin klasiği olan popüler kültür karakterleri de bu yeni oyunda yer alıyor. John Cena'nın canlandırdığı Peacemaker, Invincible animasyon dizisinden tanıdığımız Omni Man ve The Boys'tan tanıdığımız Antony Star'ın canlandırdığı Homelander gibi ünlü karakterler, Mortal Kombat 1'de kozlarını paylaşacak. Bu etkileyici karakterlerle dövüşmek, oyunu daha da heyecanlı kılıyor.


Eğer henüz fragmanı izlemediyseniz, heyecan dolu oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın. Mortal Kombat 1'in yeni karakterleri ve sıra dışı hikayesiyle dövüş oyunu severlerin beklentilerini nasıl karşılayacağı, merakla beklenen 14 Eylül 2023 tarihinde ortaya çıkacak.Comments


bottom of page