top of page

Megan Fox Mortal Kombat'a Katılıyor: Tanıtım Videosu ve Çıkış Tarihi

Mortal Kombat oyun serisi, ünlü oyuncu ve manken Megan Fox'un Nitara karakteriyle güçleniyor. İşte ayrıntılar:


Ünlü oyuncu Megan Fox, Mortal Kombat dünyasına Nitara karakteri olarak adım atıyor. Dövüş sahneleri ve aksiyon dolu anlar için hazır olun!
Mortal Kombat'a Yeni Bir Vampir Katılıyor: Megan Fox'un Nitara İle Tanışın

Nitara: Yeni Dövüşçü


Megan Fox, Nitara karakteri olarak karşımıza çıkacak. Nitara, vampir ırkını korumak için keskin pençelerini, dişlerini ve uçma yeteneklerini kullanıyor. Tanıtım fragmanında Sub-Zero ile olan dövüşünü ve final vuruşunu gözlemleyebilirsiniz.


Megan Fox'un Heyecanı


Fragman, Nitara'nın dövüş sahnelerinin ötesine geçiyor ve Megan Fox ile yapılan röportajı da sunuyor. Fox, Mortal Kombat oyunlarıyla büyüdüğünü ve karakteri seslendirmenin heyecan verici olduğunu paylaşıyor. Ayrıca, diğer ünlü isimlerin de seslendirme kadrosunda olduğunu belirtiyor.


Yeni Tek Oyunculu Mod: Invasions


NetherRealm Studios, Gamescom 2023 etkinliğinde yeni tek oyunculu mod olan "Invasions"ı duyurdu. Bu mod, oyuncuların yapay zeka düşmanlarına karşı özel hedeflerle dolu meydan okumalarda mücadele etmelerini sağlayacak.Çıkış Tarihi

Mortal Kombat 1, 19 Eylül'de PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Erken erişim ise 14 Eylül'de başlayacak.

Mortal Kombat hayranları, bu yeni karakter eklemesi ve oyun modlarıyla dolu olan serinin son oyununu dört gözle bekleyebilirler.

Comments


bottom of page