top of page

Marvel's - Spider-Man 2 için Yeni Fragman Yayınlandı!

Marvel'ın en sevilen kahramanlarından Spider-Man'in yeni oyunu olan Marvel's Spider-Man 2, PS5 kullanıcıları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Oyunseverler için müjdeli haber geldi ve Comic-Con etkinliğinde yayınlanan yeni fragmanla oyunun işleyişi ve hikayesi hakkında bazı detaylar paylaşıldı.


Fragman, Peter Parker'ın en iyi arkadaşı Harry Osborne'un dünyayı iyileştirmek için ondan yardım istemesiyle başlıyor. Ancak işler, gizemli ve acımasız düşman Kraven ile uğraşmasıyla karmaşık hale geliyor. Peter, Venom simbiyotunun etkisi altına girerek zorlu bir yolculuğa çıkarken, Miles Morales'in yardımına ihtiyaç duyuyor.Fragmanın sonunda ise şehri terörize eden gizemli bir Venom figürü ortaya çıkıyor ve kiminle birleştiği merak konusu oluyor.


Marvel's Spider-Man 2, PS5'in gücünden tam anlamıyla yararlanarak muhteşem grafiklerle ve gerçekçi detaylarla dolu bir deneyim sunacak. Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim 2023 tarihinde PS5 için çıkış yapacak. Halihazırda ön siparişe açılan yapımın Standart sürümü 799TL, Deluxe sürümü ise 899TL fiyat etiketine sahip.


Unutmayın, heyecan dolu serüvenimiz çok yakında başlıyor!


Comments


bottom of page