top of page

Marvel's Blade: The Game Awards 2023'deki Heyecan Verici Açıklama

The Game Awards 2023 etkinliğinde Marvel hayranları ve oyuncular büyük bir sürprizle karşılaştı: ikonik vampir serisi Blade'in video oyunu duyurusu. Etkinlik sırasında tanıtılan sinematik fragmanda Marvel, Dishonored ve Deathloop gibi başlıca oyunlara imza atan Arkane Lyon ile olan işbirliğini sergiledi.


Arkane Lyon işbirliğiyle gelişen Marvel's Blade, ikonik vampir evrenine epik bir yolculuğa çağırıyor. Detaylar için tıklayın!
Marvel's Blade Oyunu: Game Awards 2023'te Sürpriz Bir Duyuru!

Marvel’s Blade’a Bir Bakış


Kısa sinematik fragman, Marvel's Blade'in dünyasına kışkırtıcı bir bakış sunarak oyuncuları oyunun oynanışı ve çıkış tarihi hakkında daha fazla detayı merak içinde bıraktı. Fragman, bu konularda spesifik bilgiler vermemesine rağmen, Arkane Lyon'un direktörü Dinga Bakaba, oyunun "sürükleyici üçüncü şahıs aksiyon macerası" olacağını belirtti. Fragmanda ayrıca Paris'in atmosferik ortamında geçen tek oyunculu bir modun da işaret edildiği görüldü.


Marvel-Arkane Lyon İşbirliği


Marvel'dan Bill Rosemann, Arkane Lyon'un yenilikçi oynanış ve derin hikayelerine duyduğu hayranlığı dile getirerek bu özelliklerin işbirlikleri için ana neden olduğunu belirtti. "Arkane Lyon'u, yenilikçi oynanışla yarattıkları zengin detaylı oyunlar kadar özgün tutkuları için de seviyoruz. Blade'in 50. yıl dönümünde gerçek bir Marvel işbirliği duyurmaktan onur duyuyoruz." dedi.


Direktör Dinga Bakaba ise işbirliği hakkında şu açıklamayı yaptı: "Dishonored ve Deathloop'tan sonra ilk işimiz, Fransız aksanıyla söylenmesi daha kolay bir isimle, tam bir Arkane oyunu daha yapmaktı. Marvel'la görüşme imkanı bulduğumuzda ‘Tamam, hadi gerçekten onlara meydan okuyalım. İkimizin de sevdiği bir süper kahramanın en çılgın versiyonunu sunalım dedik.”Beklenen Platformlar ve Geliştirme Aşaması


Marvel's Blade'in PC ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak oyun hala geliştirme aşamasında olduğu için çıkış tarihi açıklanmış değil. Marvel ve Arkane Lyon işbirliği, sevilen süper kahramanın benzersiz ve macera dolu bir versiyonunu vadeden heyecan verici bir oyunun müjdesini veriyor.


Marvel's Blade hakkında daha fazla detayı heyecanla bekleyen hayranlar için The Game Awards 2023 duyurusu, Blade'in 50. yıl dönümü kutlamalarında önemli bir anı işaret ediyor. Marvel ve Arkane Lyon işbirliği, Arkane'nin imza oynanışını ikonik Marvel evreniyle birleştiren heyecan verici bir oyun deneyimi vaat ediyor. Marvel's Blade'in gelişmelerini takip etmek için güncellemeleri bekleyin.

Comments


bottom of page