top of page

Logitech G, Espor Odaklı Yeni PRO X Serisi’ni Tanıttı

Logitech G, espor profesyonellerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamanın yanı sıra yeni bir oyun deneyimi arayan bütün oyunseverlere yönelik geliştirdiği yeni PRO X Serisi’ni, FUT Esports işbirliğiyle düzenlediği özel bir etkinlikle tanıttı. Ülkemizdeki oyun sektörünü geliştirmeye yönelik çalışmalarına devam eden Logitech G, şimdi de Türkiye’nin adını espor sektöründe daha geniş kitlelere başarılarıyla duyurmak için oyun dünyasının en rekabetçi oyuncularını ve sevilen içerik üreticilerini bir araya getiren FUT Esports ile güçlerini birleştirdi ve ilk lansmanını gerçekleştirdi.

Logitech G’nin espor profesyonellerinin geri bildirimleriyle tasarladığı yeni PRO X Serisi'nin tanıtıldığı etkinlikte, Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz ve FUT Esports Kurucu Ortağı Cesur Sünnetçioğlu’nun açılış konuşmalarının ardından Logitech Türkiye Ülke Pazarlama Lideri Cihan Önal, yeni PRO X Serisi ürünleri Logitech G PRO X 2 SUPERLIGHT Mouse, PRO X TKL LIGHTSPEED Klavye ve PRO X 2 Kablosuz Kulaklığı anlattı. Ardından FUT Esports Valorant Oyuncusu Mehmet Yağız “cNed” İpek ile bir oyuncunun gözünden esporu dinlemek üzere bir sohbet gerçekleştirdi.


Logitech G'nin PRO X Serisi ile oyun dünyasının zirvesine ulaşın. Profesyonel performans ve konforun tadını çıkarın.
Logitech G PRO X Serisi İle Tanışın!

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz, Cumhuriyetimizin 100. yılında Türkiye’yi başarıyla temsil eden espor takımının yanında durmaktan gurur duyduklarını söyleyerek, ‘‘Kurulduğumuz günden bu yana oyun ekosistemini destekleyen ve espora yatırım yapan bir şirketiz. Espor profesyonelleri, oyuncuların ihtiyaçlarını daha iyi anlamamıza yardımcı olurken, ürünlerimizde en yüksek seviyede performans, kalite ve son teknolojiyi sunmamızı sağlıyor. FUT Esports ile bir araya gelerek, Cumhuriyetimizin 100. yılında Türkiye’nin adını espor sektöründe daha geniş kitlelere başarılarıyla duyurmayı amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Logitech G PRO X 2 SUPERLIGHT Mouse

Logitech’in en son teknolojiyi kullanarak tasarladığı PRO X 2 SUPERLIGHT, profesyonel oyuncuların sevdiği hassasiyeti ve mekanik hissi sağlayan yeni bir hibrit optik-mekanik anahtar teknolojisi LIGHTFORCE ile öne çıkıyor. Yalnızca 60 gram ağırlığındaki, hassasiyet, performans ve güvenilirliği birleştiren mouse, ileri seviye oyuncuların hamlelerini kolaylaştırıyor.

Hibrit anahtarlara sahip mouse, 32.000 DPI’ya sahip yepyeni HERO 2 Sensörünü de bünyesinde bulunduruyor. Profesyonel oyuncuların incelemelerine göre PRO X SUPERLIGHT, ödüllü tasarımını ve hafifliğini yenilenen bu modelinde de korumaya devam ediyor ve 95 saat boyunca üst düzey deneyim sunuyor.


Logitech G PRO X 2 SUPERLIGHT Mouse, hafif tasarımı ve yüksek performansıyla profesyonel oyuncuların favorisi.
PRO X 2 SUPERLIGHT Mouse: Oyuncular İçin Mükemmel Hafiflik

Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED Klavye

PRO X TKL LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Klavyesi, mücadeleyi seven profesyonel oyunculara olağanüstü bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Logitech G’in LIGHTSPEED kablosuz teknolojisinin güvenilir performansına sahip olan bu klavye, oyuncuların LIGHTSPEED bağlantısına ek olarak Bluetooth veya birlikte verilen USB-C’den USB-A’ya kablo aracılığıyla klavyeyi bilgisayarına bağlama seçeneği sunar. Programlanabilir tuşlar, LIGHTSYNC ile RGB aydınlatma, Oyun Modu tuşu, yeni Oyun Modu Kilidi, medya kontrolleri ve ses düzeyi tekerleğine sahip Klavye, özelleştirmeyi ve kontrolü ele almayı sağlar.

Sayısal tuş takımı bulunmayan Klavye, LIGHTSYNC RGB'nin ışıklandırmasını sağlayan çift çekimli tuş başlıklarıyla oyunculara mouse hareketi için daha fazla alan sunuyor. Özellikleriyle dikkat çeken klavye, şık bir taşıma çantası ile birlikte gelir. Profesyonel oyuncular için en küçük ayar değişikliği, birincilik ve ikincilik arasındaki farkı belirleyebilir, bu nedenle yeni PRO X Serisi ürünlerinde DPI, hassasiyet, rapor hızı, yüzey, oyun ayarları birbiriyle bağlantılı olarak performans sergiler.


PRO X TKL LIGHTSPEED Klavye, Logitech G'in oyun deneyimindeki mükemmel detayları sunuyor. Hız ve özelleştirme bir arada.
PRO X TKL LIGHTSPEED Klavye: Oyuncular İçin Tasarlandı

Logitech G PRO X 2 Kablosuz Kulaklık

PRO X 2 Kablosuz Kulaklık, ileri düzey rekabet seviyelerinde, maksimum performansa net şekilde ulaşmak için profesyonellerle tasarlanmıştır. Gelişmiş ses tepkisi, azaltılmış ses bozulması ve rakipsiz ses sunan devrim niteliğinde yeni bir malzeme olan grafenden üretilen grafen sürücüleri oyuncuların oyunlarının tüm seslerini en hassas detaylarla duymalarına olanak tanır.


Kulak ve baş için tasarlanmış hafızalı köpük süngerler, ileri düzeyde performans sergilemeyi amaçlayan oyuncuların her türlü dış faktörden odağını korumasını sağlar. Kulaklık, dayanıklı alüminyum malzemeler ve çelik çerçeve ile konfor ve sağlamlığın dengesini sunar. Ayrıca odak istikrarını maksimum seviyeye çıkarırken oyun dinamiğini kolaylaştırır. Verimliliği ön planda tutan PRO X 2 Kablosuz Kulaklık, 50 saate kadar kullanılabilen pil ömrü ile yetenekli profesyonellerin ve tüm oyunseverlerin oyundan keyif almasını sağlar.


PRO X 2 Kablosuz Kulaklık, grafen sürücüleri ve uzun pil ömrü ile oyun seslerinin tadını çıkarın. Oyuncular için tasarlandı.
PRO X 2 Kablosuz Kulaklık: Ses Kalitesinde Sınır Tanımayın

Sonuç olarak, Logitech G, espor odaklı yeni PRO X Serisi ürünleri ile oyunseverlere üst düzey performans ve konfor sunuyor. Bu yeni ürünler, profesyonel oyuncuların ihtiyaçlarına uygun tasarlanmış olup, oyun dünyasında bir çığır açmaya hazır görünüyor. Bu lansman, Türk esporunun gelişimine katkı sağlayacak önemli bir adım olarak karşımıza çıkıyor. Logitech G'nin, esporun geleceği için bu tür işbirliklerine devam etmesi, Türkiye'nin espor sahnesini uluslararası arenada daha da yükseltme potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.


Kommentare


bottom of page