top of page

League of Legends 2024 Sezonu: Riot Games'ten Hilecilere Geçit Yok!

Riot Games, heyecan verici geliştirici güncellemesi ile 2024 League of Legends sezonuna dair planlarını paylaştı. Yapılan değişikliklerin odak noktası, oyun deneyimini daha adil ve eğlenceli hale getirmek üzerine kurulu. İşte bu bomba gibi gelen güncellemelerin başlıkları:


Riot Games'in yeni güncellemesi ile League of Legends dünyasında adil rekabet ön planda! Smurf hesaplarına veda zamanı geldi.
League of Legends 2024 Sezonu: Smurf Hesaplarına Son!

Smurf Hesaplarına Geçit Yok!


Riot Games, 2024 sezonu için smurf hesaplarına karşı ciddi önlemler alıyor. Oyunun dereceli sisteminde ve oyuncu becerilerinin değerlendirilmesinde yapılan değişikliklerle, artık oyuncular kendi seviyelerinin çok üstündeki rakiplerle eşleşmeyecek. Bu sayede, adil bir rekabet ortamı oluşturularak smurf hesapları daha hızlı bir şekilde ayıklanacak.


Vanguard, League of Legends'a Geliyor


Valorant'ta başarıyla kullanılan hile önleme sistemi Vanguard, League of Legends'a ekleniyor. Bu sistem sayesinde hileciler ve botlar tespit edilecek, hile yapanlara donanımsal yasak uygulanacak. Oyun içi deneyim daha temiz ve adil bir hale gelecek.Yeni Modlar ve Güncellemeler


Riot, 2024'ün sonlarına doğru Ambessa Medarda şampiyonunu oyuna getirecek. Ayrıca, Skarner'ın görsel oynanış güncellemesi Rift'e 2024'ün ilk yarısında gelecek. Mod tarafında, Arena yılın ilk yarısında geri dönüyor ve takım sayısı iki kişilik dört takımdan sekize çıkıyor. Kullanıcı arayüzünde yapılan değişikliklerle birlikte, yeni Augment’ler, haritalar ve çeşitli iyileştirmelerle oyun deneyimi güçleniyor. Yılın sonlarında ise League of Legends'e farklı bir bakış açısı getirecek yeni bir mod da oyuncuları bekliyor.

Comments


bottom of page