top of page

Lara Croft, Call of Duty: Modern Warfare 2'ye Geliyor!

Call of Duty: Modern Warfare 2, beşinci sezonunda büyük sürprizlerle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu sezon, daha önceki sezonlarda olduğu gibi popüler kavşak olaylarına ve efsanevi karakterlere devam edecek. Lara Croft, uzun süredir devam eden Tomb Raider serisinin klasik kahramanı olarak Call of Duty dünyasına dahil olacak ve oyuncular tarafından oynanabilir bir operatör olarak kullanılabilecek.


Call of Duty: Modern Warfare 2'nin Beşinci Sezonunda Lara Croft, oynanabilir bir operatör olarak efsanevi bir maceraya atılıyor. Detaylar ve heyecan dolu anlar için tıklayın!
Lara Croft'un Call of Duty Macerası Başlıyor: Efsanevi Kahraman Oyunda!

Beşinci Sezonda Yeni Operatörler ve Efsanevi Sanatçılar


Beşinci sezon, 50 yıllık hip hop kutlaması temasıyla dolu olacak ve önceki sezonlarda olduğu gibi birçok efsanevi karakter ve sanatçı ekleniyor. Snoop Dogg, Nicki Minaj ve 21 Savage gibi efsanevi sanatçılar, zaten uzun bir listesi olan oynanabilir operatörler arasına katılacak. Ayrıca, Teenage Mutant Ninja Turtles'dan Shredder ve Amazon'un popüler TV dizisi The Boys'tan Homelander, Starlight ve Black Noir gibi karakterler de oyunda yer alacak.


Lara Croft, Tomb Raider Serisinin Klasik Kahramanı


Lara Croft, uzun yıllardır oyuncuların kalbini kazanmış olan Tomb Raider serisinin unutulmaz karakteri. Cesur, zeki ve maceracı kişiliğiyle tanınan Lara Croft, efsanevi oyun dünyasında benzersiz bir yere sahip. Artık Call of Duty: Modern Warfare 2'de onu yönlendirme ve eşsiz yeteneklerini kullanma şansı yakalayacak oyuncular, heyecan verici bir deneyim yaşayacak.


Lara Croft, Snoop Dogg ve daha fazlası! Call of Duty dünyasının beşinci sezonunda efsanevi karakterlerle dolu muhteşem bir deneyim sizi bekliyor. Keşfetmek için tıklayın!
Call of Duty: Modern Warfare 2'nin Beşinci Sezonu Yepyeni Operatörlerle Dolu!

Lara Croft'un Oyunda Yer Alacağı Dönem ve Platformlar


Lara Croft'un Call of Duty: Modern Warfare 2'ye eklenmesi, beşinci sezonun ortasında sunulacak olan operatör paketinin bir parçası olacak. Muhtemelen bu güncelleme, sezonun "Reloaded" orta dönem güncellemesiyle birlikte gelecek. Ancak, Lara Croft'un hangi platformlarda sunulacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Şu an için PlayStation Blog'da yer alan açıklama dışında, Call of Duty'nin resmi web sitesinde veya Xbox'un sosyal medya hesaplarında böyle bir bilgiye rastlanmamış durumda.


Comments


bottom of page