top of page

Indiana Jones and The Great Circle: Yeni Macera 2024'te Geliyor!

Macera ve arkeoloji tutkunlarının merakla beklediği an geldi! MachineGames'in yeni projesi olan "Indiana Jones and The Great Circle" oyunu resmi fragmanıyla tanıtıldı. Bu heyecan verici aksiyon-macera oyunu, efsanevi arkeolog Dr. Henry "Indiana" Jones'un izinde, "Raiders of the Lost Ark" ve "The Last Crusade" olayları arasındaki bir zaman diliminde geçecek. Xbox ve PC platformları için 2024 yılında piyasaya sürülecek olan bu oyun, oyuncuları dünya çapında ikonik bölgelere sürükleyecek.


Heyecan verici aksiyon ve macera dolu fragman ile Indiana Jones'un yeni oyununu keşfedin! 2024'e hazır olun.
Indiana Jones and The Great Circle Oyununun İlk Fragmanı

Ana Konu


"Indiana Jones and The Great Circle", Gina ile birlikte küresel bir komployu çözmek üzere maceraya atılan Indiana Jones'un başına gelenleri konu alacak. Oyun, Mısır'dan Himalayalara kadar uzanan çeşitli ikonik bölgelerde geçecek ve oyuncuları heyecan dolu bulmacalarla dolu bir maceraya sürükleyecek.


Oynanış


Oyunun oynanışı, dövüş yerine bulmaca odaklı olacak, ancak silah, yumruk ve ikonik kırbaç hareketleriyle de aksiyon dolu anlar yaşanacak. Kırbaç, düşmanları alt etmek ve dikkatleri dağıtmak için kullanılabilecek, böylece oyuncuların stratejik yeteneklerini test edecek. Birinci şahıs bakış açısı, oyunu daha yoğun ve kişisel bir deneyim haline getirirken, ara sahneler ve keşif bölümleri için üçüncü şahıs kamera da sinematik bir dokunuş sağlayacak.Platform ve Çıkış Tarihi


"Indiana Jones and The Great Circle", Xbox Series X/S ve PC için özel olarak geliştiriliyor. Oyunun 2024 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve çıkışının ardından Xbox Game Pass aboneleri için de erişilebilir olacak.


"Indiana Jones and The Great Circle", heyecan verici bir macera, zorlu bulmacalar ve ikonik karakterin unutulmaz anlarıyla dolu olacak. MachineGames'in bu yapıtı, oyuncuları Indiana Jones'un ayak izlerinde unutulmaz bir serüvene davet ediyor. Oyun tutkunları, 2024'ü sabırsızlıkla bekleyebilirler!

Comments


bottom of page