top of page

Heyecanla Beklenen "Project Q": Sony'nin Yeni El Konsolu Sızdırıldı!

Sony, yeni el konsolu "Project Q" Sızdırıldı. Cihazın tanıtımı, beklenmedik bir şekilde internete sızdırılan görüntülerle gerçekleşti. Q Lite olarak da anılan bu güçlü el cihazının, Kasım ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor.


Sony, Project Q'yu kısaca tanıtarak oyunseverleri sabırsızlandırdı. Cihaz, Android işletim sistemi üzerinde çalışacak ve pek çok oyunseverin dikkatini çekecek özelliklere sahip olacak.


Heyecanla beklenen "Project Q" el konsolu, Android işletim sistemi ve ileri teknolojisiyle oyunseverlerin gözdesi olmaya aday!
Sony'nin Yeni El Konsolu "Project Q"

İşte bazı ayrıntılar


İleri Teknoloji: Project Q, kullanıcılarına yüksek performans ve mükemmel oyun deneyimi sunmak için geliştirildi. Güçlü Qualcomm işlemcisi ve Android yazılımı, tipik Android özelliklerini ve uygulama çekmecesini cihazda bulunduruyor.


Bölünmüş Ekran ve DualSense Denetleyicisi: Cihaz, büyüleyici 8 inçlik dokunmatik ekranla ikiye bölünmüş, her iki tarafta da bağlı bir DualSense denetleyicisiyle mükemmel uyum içinde çalışıyor. Oyunlardaki etkileşimi ve keyfi maksimum seviyeye taşıyor.


İleri Seviye Grafikler: Project Q, oyunları canlı ve akıcı bir şekilde oynayabilmeniz için 1080p 60fps'e kadar destek sunuyor. Görsel olarak muhteşem bir deneyim vadeden bu özellik, oyunları bambaşka bir boyuta taşıyor.


Taşınabilirlik ve Pil Ömrü: Cihazın taşınabilirliği ön planda tutulmuş, 3-4 saatlik pil ömrü sayesinde uzun oyun seanslarına olanak tanıyor. Ayrıca, cihazın ekranının çıkarılabilir olup olmadığı henüz kesinleşmemiş olsa da taşınabilirlik konusunda pratik çözümler sunacağı tahmin ediliyor.


 

Bilgilerinize, Project Q'nun yerel oyunlar ve bulut oyun desteği gibi farklı özelliklerle Android ile uyumlu çalışacağı belirtiliyor. Sony'nin bu yenilikçi el konsolunu, 2023 yılı içinde piyasada görebileceğiz.

Comments


bottom of page