top of page

Hearthstone Titans: Gülme Krizine Sokan Komik Tanıtım Videosu!

Hearthstone, 2023 yılının ikinci seti olan "Titans" genişlemesi için oldukça eğlenceli ve absürt bir parodi videosu yayınladı. 1 Ağustos'ta piyasaya çıkacak bu 145 kartlık genişleme paketi, oyuncuları yeni Titan ve Keeper efsanevi kartları, Forja anahtar kelimesi ve Mech yaratık türü ile Manyetik anahtar kelimesi desteğiyle heyecanlandırıyor.



Hearthstone, genişlemeyi kutlamak için farklı etkinlikler düzenliyor, ve en son tanıtım numarası gerçekten göz kamaştırıcıydı. Karanlık Titan Sargeras'ı konu alan video, Bob Ross'un ünlü resim eğitim programı "The Joy of Painting"den esinlenen kurgusal bir sanat gösterisi olan "Canvasing the Cosmos"u taklit ediyordu. Sargeras, yüz, boynuz ve tırnak makyajıyla oldukça dikkat çekici bir görünüme bürünmüş, efsanevi ressamı andıran bir gömlek giymiş ve peruk takmıştı.


Hearthstone'un yeni Titans genişlemesi, efsanevi kartlarla dolu bir dünya açıyor. Eğlenceli Sargeras parodi videosuyla 1 Ağustos'ta geliyor. Bob Ross ilhamlı görsellerle unutulmaz bir maceraya katılın!
Hearthstone'un Büyülü Dünyasına Unutulmaz Bir Yolculuk!

Bu eğlenceli ve komik tanıtım, oyuncuların genişlemeye duydukları heyecanı daha da artırmış durumda. Titans genişlemesi, sadece yeni kartlar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda absürt ve eğlenceli bir pazarlama yaklaşımıyla da dikkat çekiyor.


Siz de 1 Ağustos'ta çıkacak olan Titans genişlemesini kaçırmayın ve Hearthstone dünyasına absürt ve komik maceralarla katılın!

Comments


bottom of page