top of page

Harry Potter: Quidditch Champions - Eğlenceli Bir Havada Süzülüş

Harry Potter dünyasının özlemle beklenen çok oyunculu oyunu Harry Potter: Quidditch Champions, Quidditch heyecanını oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Sızdırılan 9 dakikalık oynanış videosu, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.


Özelleştirilebilir süpürge üzerinde uçarak Harry, Draco Malfoy ve Ron Weasley gibi ikonik karakterleri kontrol etmek mümkün olacak. Ayrıca, karakterlerin süpürgeleri ve görünümleri kişiselleştirilebilecek. Oyunun gelişmiş grafikleri ise PC ve yeni nesil konsollar için büyülü bir deneyim sunacak.


Quidditch'in büyülü dünyasında heyecan dolu maceraya hazır mısınız? Süpürgeyle gökyüzünde eğlenceye katılın!
Harry Potter: Quidditch Champions - Eğlenceli Bir Havada Süzülüş!

Rekabetçi ve Çok Oyunculu Modlar


Harry Potter: Quidditch Champions, oyuncuları rekabetçi, çok oyunculu Quidditch maçlarına katılmaya teşvik edecek. Arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanındaki diğer Harry Potter hayranlarıyla birlikte mücadele etme şansı, oyunun tekrar oynanabilirliğini artıracak.


Çıkış Tarihi ve Beklentiler


Warner Bros, oyunun çıkış tarihini henüz açıklamadı, ancak tahminler 2024 yılına işaret ediyor. Bu nedenle, Harry Potter hayranları için sabırsızlıkla beklenen bir oyun olarak ön plana çıkıyor.


Harry Potter: Quidditch Champions, Hogwarts Legacy'nin eksikliğini kapatmaya yönelik olarak Harry Potter dünyasına olan ilgiyi artıracak. Quidditch'in eşsiz atmosferini ve büyüsünü yaşamak isteyenler, bu oyunun heyecanını kaçırmak istemeyecekler. Eğlenceli havada süzülmek için hazırlıklı olun, çünkü Quidditch macerası çok yakında başlıyor!

Comments


bottom of page