top of page

Fortnite, Yeni Marvel İş Birliği İle Heyecan Verici Bir Hikayeye Hazırlanıyor!


Efsanevi çevrimiçi oyun Fortnite, geçmişte Marvel ve DC gibi dev markalarla yaptığı iş birlikleriyle tanınıyor. Bu iş birlikleri, oyun içindeki karakterleri benzersiz kostümlerle ve önemli etkinliklerle oyuncuların karşısına çıkarıyordu. Şimdiyse Fortnite severleri büyük bir sürpriz bekliyor olabilir. FN News'in raporlarına göre, son 25.20 güncellemesiyle birlikte Creaky Compound yakınında yer alan bir masaya bırakılan Stark Industries dosyaları, Fortnite'ın Marvel evreniyle yeni bir iş birliği planladığına dair ipuçları sunuyor.


Marvel evreninin ünlü kahramanları Fortnite dünyasına geliyor! Heyecan verici kostümler ve unutulmaz etkinliklerle dolu bu buluşmayı kaçırmayın!
Fortnite'da Marvel Evreni İle Epik Bir Buluşma!

Geçmişte oyunda Kaptan Amerika, Wolverine, Thanos, Ant-Man ve Deadpool gibi ünlü Marvel karakterlerini ağırlayan Fortnite, bu yeni iş birliğiyle daha fazla karakterin eklenmesini veya tamamen yeni bir hikaye çizgisinin oyuna dahil edilmesini sağlayabilir. Fakat dosyaların Fortnite evreninin Nexus Savaşı'ndan kalma olduğu düşünülmekte, bu nedenle henüz geleceğe dair kesin bir bilgiye sahip olmasak da, heyecan verici bir Marvel hikayesi bekleyebiliriz.


Geçmişte gerçekleşen büyük etkinliklerden biri olan Nexus Savaşı, oyuncuların Tony Stark'ın da yer aldığı ve korkunç Dünya Yiyen Galactus ile mücadele ettiği unutulmaz bir deneyim sunmuştu. Wolverine, Thor, Iron Man, She-Hulk gibi birbirinden ünlü Marvel karakterlerini içeren bu etkinlik, oyunculara epik bir sona doğru yolculuk yaşatmıştı.

Fortnite oyuncuları, efsanevi Marvel karakterleriyle unutulmaz bir hikayeye ve sürprizlere hazır olun! Detaylar blog yazımızda!
Fortnite ile Marvel Evreninin Muhteşem İş Birliği!

Beklentiler, yeni sezonun 25 Ağustos 2023'te başlayacağı yönünde. Oyuncular, yeni sezonun heyecanını yaşamak için bu tarihi sabırsızlıkla beklemek zorunda kalacaklar. Ancak şimdiden oyunda mevcut olan iş birliklerinin tadını çıkarabilirler. Örneğin, Fortnite oyuncuları, Arnold Schwarzenegger'ın Terminator filmlerindeki ünlü karakterini yeni bir kostüm olarak kullanma şansına sahipler. T-800 Terminator kostümü, oyunun mağazasında 1.500 V-Bucks karşılığında satın alınabilir.


Fortnite, sürekli olarak oyuncularına yeni içerikler ve sürprizler sunan bir oyun olduğu için, Marvel evreniyle yapacağı yeni iş birliğiyle de büyük bir ilgi çekecek gibi görünüyor. Oyuncular, heyecanla gelecek güncellemeleri ve Marvel karakterleriyle dolu epik bir hikayeyi bekliyor. Fortnite ve Marvel hayranlarının merakla gözlerini 25 Ağustos tarihine dikmeleri gerekecek. Bu tarihten itibaren, yeni sezonun büyülü dünyasında heyecan dolu maceralara adım atacaklar.

Comments


bottom of page