top of page

EA Sports FC 24 ile Kariyer Modunda Ballon d'Or Töreni!

Futbolseverlerin heyecanla beklediği EA Sports FC 24 oyunu, kariyer moduna getirilen özel bir özellikle geliyor. Electronic Arts, oyuncuların uzun zamandır talep ettiği Ballon d'Or töreninin oyunun "Kariyer" modunda yer alacağını müjdeledi. Bu yenilik, oyunculara futbol dünyasının en prestijli ödüllerinden birini kazanma heyecanını oyun içinde yaşama fırsatı sunacak.Ballon d'Or, France Football dergisi tarafından yıllık olarak dünyanın en iyi futbolcusuna verilen ve futbol camiasının en saygın ödüllerinden biridir. İlk kez 1956'da düzenlenen bu ödül töreninde, futbolculuklarıyla olağanüstü başarılar gösteren oyuncular "Altın Top" adı verilen ödüle layık görülür. 2018'den bu yana kadın futbolcular için de Ballon d'Or Feminin adı altında ayrı bir ödül verilmektedir.


EA Sports FC 24 ile birlikte oyuncuların kariyer modunda katılabileceği Ballon d'Or töreni, futbolseverlerin oyun deneyimini daha da heyecanlı hale getirecek. Oyuncular, futbolcu veya menajer olarak modu oynarken bu prestijli ödülün kazananı olma şansını elde edecekler.


Futbolcu olarak kariyer yapmayı tercih eden oyuncular, kendi karakterleriyle doğrudan Ballon d'Or törenine katılabilecekler. Yetenekleri, performansı ve başarılarına bağlı olarak, oyuncular, bu özel gecede Altın Top ödülünün sahibi olma şansı elde edecekler.


Futbolun Zirvesine Ulaşan Adam, EA Sports FC 24'te Ballon d'Or ödülünü kazanarak unutulmaz bir başarıya imza attı!
EA Sports FC 24'de Ballon d'Or Ödülü Kazanan Oyuncu

Menajer olarak kariyer yapmayı seçen oyuncular, farklı bir perspektiften ödülün tadını çıkaracaklar. Yetenekli futbolcuları keşfederek, onların gelişimini destekleyerek ve doğru stratejilerle yöneterek, takımlarındaki oyuncuların Ballon d'Or ödülünü kazanmasını sağlamaya çalışacaklar.


EA Sports FC 24, Electronic Arts ve FIFA arasındaki anlaşmanın sona ermesinden sonra gelen ilk oyun olacak. Oyunseverler, bu yeni dönemin heyecanını Ballon d'Or töreninin eklendiği "Kariyer" moduyla deneyimleyecekler. Bu yenilikçi özellik, futbolseverlerin oyundan daha fazla keyif almasını sağlayacak.


EA Sports FC 24 ile futbolseverler, oyunda Ballon d'Or töreninin heyecanına katılmak için sabırsızlanıyor. Heyecan verici mücadelelere hazır olun, futbolun zirvesine tırmanmak için bu özel gecede yerinizi alın!

Comments


bottom of page