top of page

Doors: Paradox - Bulmaca Severlerin Yeni Favorisi! Epic Games’te ücretsiz!

Epic Games Store, bulmaca türündeki oyunseverler için müjdeli bir haberle karşımızda! Şubat'ın ilk haftasında, Big Loop Studios tarafından geliştirilen ve 9/10 puanla değerlendirilen bir oyun, Epic Games Store kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. Doors: Paradox isimli bu oyun, bulmaca tutkunlarını 58'den fazla bulmacayla büyüleyici bir serüvene davet ediyor.


Epic Games Store'da ücretsiz olarak indirilebilen Doors: Paradox'un gizemli dünyasına adım atın!
Doors: Paradox - Bulmaca Tutkunlarının Heyecanı!

Doors: Paradox, gizemli kapıların ardındaki sırları keşfetme üzerine kurulu etkileyici bir bulmaca oyunudur. Her biri farklı bir hikaye ve bulmaca barındıran 12 farklı alanda geçen oyun, oyunculara 58'den fazla bulmacayı çözme fırsatı sunuyor. Big Loop Studios'un özenle hazırladığı bu yapım, oyuncuları gizem dolu bir yolculuğa çıkarırken, her bölümde farklı bir zorlukla karşılaşmalarını sağlıyor. Zula rehberi eşliğinde zaman ve uzayda unutulmaz bir keşfe çıkan oyuncular, bulmacaları çözerek kapıların ardındaki sırları açığa çıkarıyorlar.

Ücretsiz İndirme Rehberi

Epic Games Store'un web sitesi veya masaüstü uygulaması üzerinden oturum açarak, "Doors: Paradox" sayfasına ulaşabilirsiniz. Ardından sağ taraftaki satın alma butonuna tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Oyun, Epic Games Store üzerinden 8 Şubat tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebilir. Doors: Paradox'un Steam'deki fiyatı 7,99 dolar iken, Epic Games Store'un bu cazip fırsatıyla kütüphanenize ekleyerek istediğiniz zaman oynama şansını elde edebilirsiniz.Doors: Paradox, bulmaca türündeki oyunseverler için adeta bir başyapıt niteliğinde. Epic Games Store'un ücretsiz sunumuyla, bu heyecan verici serüvene adım atmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de gizem dolu dünyasına dahil olun ve bulmacaları çözerek sırların kapılarını aralayın!

Comments


bottom of page