top of page

Diablo 4 İçin Yıllık Genişletme Paketleriyle Uzun Soluklu Bir Macera Başlıyor

Blizzard'ın Diablo 4'e Uzun Vadeli Bağlılığı


Blizzard'ın Diablo 4 için uzun yıllar sürecek içerik planladığını doğrulayan oyunun genel yöneticisi Rod Fergusson, Diablo hayranlarını sevindirecek bir açıklamada bulundu. Oyuncular, üç aylık sezonlarının yanı sıra her yıl yeni bir genişletme paketi deneyimi yaşayacaklar.


Diablo 4'ün yıllık genişletme paketleriyle gelen yeni içerikleri ve detayları keşfedin.
Diablo 4 Genişletme Paketleri: Oyunda Neler Bekliyor?

Fergusson, gelecekle ilgili şu ifadeleri kullandı: "Üç aylık sezonlar ve yıllık genişletme paketleri olacak, canlı hizmet oyunumuzu büyütmeye odaklanıyoruz."


Uzun Vadeli Destek ve Planlar


Diablo 4 hayranlarına ve düzenli oyuncularına seslenen Fergusson, "Birçok planımız var ve geleceğe odaklanan sağlam planlarımız mevcut. Takımımız her sezonu ve genişletme paketini önceden düşünüyor ve özenle planlıyor" diyerek, oyunun yeni içeriklerini "uzun bir süre boyunca" alacaklarının sözünü verdi.


Fergusson, Dexerto ile yaptığı röportajda Blizzard'ın geçmişine de değindi ve Diablo 3 ile Diablo 4 arasındaki 11 yıl sürecini hatırlattı. Bu sürenin, oyuncuların ve topluluğun beklentilerine uygun bir oyun sunmak için harcadıkları bir zaman olduğunu vurguladı.Yılda dört sezon ve bir genişleme paketiyle Blizzard'ın Diablo 4 üzerindeki çalışmalarının hız kesmeyeceğini düşünüyoruz. Ayrıca, "Season of Blood" olarak duyurulan yeni sezon fragmanını izlemek için aşağıya göz atabilirsiniz. Diablo 4, oyuncularını uzun soluklu ve heyecan verici bir maceraya davet ediyor.

Comments


bottom of page