top of page

Yerli Taktik FPS Oyunu "Contain": Türkiye'nin İlk SCP Temalı Oyunu

İstanbul merkezli SinginGiant stüdyosu tarafından geliştirilen yerli taktik FPS oyunu "Contain," Unreal Engine 5 üzerine inşa ediliyor ve Steam'de 2024 yılında çıkış yapacak.


Unreal Engine 5 ile Yenilenen Oyun


Yayımlanan geliştirici bildirimine göre, Contain, tüm aydınlatmaları ve asset'leri Unreal Engine 5'e geçirerek tamamen yenilendi.


Türkiye'nin ilk SCP temalı taktik FPS oyunu Contain'in güncellenen görselleri, Unreal Engine 5 ile yepyeni bir seviyeye taşınıyor. Heyecan verici oyun deneyimi için geri sayım başladı!
Contain Oyunu - Unreal Engine 5 ile Yenilenen Görseller

Vuruş Hissiyatına Özel Hassasiyet


SinginGiant ekibi, vuruş hissiyatına özen gösteriyor ve silahlar, aparatlar, ses ve efektler konusunda seçici davranıyor.


Contain: Hikaye ve Oynanış


Oyuncular, görevler aracılığıyla birden fazla düşman tipini kontrol altına alacak ve doğaüstü anomalilerle karşılaşacak. Görevler sırasında rastgele paranormal olaylar yaşanacak.


Derinlemesine Karakter ve Silah Özelleştirmesi


Oyun, karakter ve silah özelleştirmesinde geniş bir yelpaze sunacak, böylece oyuncular oyun tarzlarını kişiselleştirebilecekler.


Contain, oyunculara derinlemesine karakter ve silah özelleştirmesi sunuyor. Kendi oyun tarzınıza uygun karakterler ve silahlarla mücadele edin!
Contain Oyunu - Derinlemesine Karakter ve Silah Özelleştirmesi

Steam ve Erken Erişim


Contain, 2024 yılında Steam'de ve Güney Kore'de Smilegate firmasının Stove platformunda erken erişim olarak piyasaya sürülecek.


Contain, Türkiye'nin yerli geliştiricileri tarafından yapılan taktik FPS oyunlarına bir örnek teşkil ediyor. Unreal Engine 5'in gücüyle oyunculara etkileyici bir görsellik sunan oyun, SCP temalı ilgi çekici hikayesi ve derinlemesine karakter ve silah özelleştirmesiyle dikkat çekiyor. 2024 yılında çıkış yapacak olan Contain, Steam'de istek listesine eklenerek desteklenebilir ve Türk oyun endüstrisinin gücüne güç katma fırsatı yakalanabilir.

Comments


bottom of page