top of page

Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone'un 5. Sezonu: Hip-Hop Şöleni!

Activision'un Call of Duty severlere sürprizi büyük! Modern Warfare 2 ve Warzone'un 5. Sezonu'nda ünlü hip-hop ikonları Snoop Dogg, Nicki Minaj ve 21 Savage Operatörleri oyuna katılıyor.


Sezon 5'in en etkileyici isimlerinden biri olan Nicki Minaj, oyuncuların satın alabileceği Operatör paketiyle Warzone ve Modern Warfare 2'de boy gösterecek. Parlak yakut rengi elbisesiyle ve gümüş takılarıyla savaş alanında fark yaratın!
Nicki Minaj Operatör Paketiyle Zaferinizi Parlatın

Snoop Dogg, Nicki Minaj ve 21 Savage ile Yepyeni Deneyim


Sezon 5, Snoop Dogg'un altın takılarla kaplı ve altın marihuana yapraklarına sahip karakteriyle heyecan verici başlıyor. Aynı zamanda Nicki Minaj ve 21 Savage de Operatör paketleriyle oyuncuların hizmetine sunulacak.


Call of Duty: Warzone ve Modern Warfare 2'nin 5. Sezonunda Snoop Dogg Operatörü oyuna dahil oluyor! Ünlü hip-hop ikonu Snoop Dogg'un altın takılarla kaplı ve altın marihuana yapraklarıyla süslenmiş karakteri, savaş alanına eşsiz bir tarz getiriyor.
Snoop Dogg Operatörüyle Savaş Alanında Efsanevi Bir Deneyim

Yeni Haritalar ve İçerikler


Modern Warfare 2'ye Strike haritası dönüyor ve Punta Mar adında yeni bir harita ekleniyor. Warzone'a ise iki yeni araç ve Al Mazrah'ın Resurgence haritasına dönüştürülen bölüm geliyor.


Ücretsiz Hip-Hop War Track Pack


Hip-hop tarihinin 50. yılını kutlamak için ücretsiz Hip-Hop War Track Pack, oyunun müzikal deneyimini taçlandıracak.


Modern Warfare 2 ve Warzone'un 5. Sezonu, hip-hop ve oyun tutkunlarını bir araya getirerek muhteşem bir şölen sunuyor. Hazırlıklarınızı yapın, 2 Ağustos'ta bu eşsiz deneyimi yaşamak için yerinizi alın!

Comments


bottom of page