top of page

Batman: Arkham Shadow VR Oyunu Duyuruldu

Yeni bir VR deneyimi olarak tasarlanan Batman oyunu, Batman: Arkham Shadow, 2024 sonlarında piyasaya sürülecek. DC ve Warner Bros Interactive Entertainment işbirliğiyle, Camouflaj ve Oculus Studios tarafından geliştirilen bu oyun, popüler Batman: Arkham serisinin devamı niteliğinde. Fragmanıyla merak uyandıran oyunun çıkışı, Summer Game Fest 2024 etkinliğinde dünya prömiyerini yapacak.


2024'te çıkacak olan Batman: Arkham Shadow, VR dünyasında Gotham'ı keşfe çıkarıyor. Heyecan verici detaylar ve fragmanlar için tıklayın!
Yeni Batman Oyunu: Arkham Shadow'un VR Dünyasına İlk Bakış
"Yeni Batman Oyunu: Batman: Arkham Shadow VR"

Batman hayranları için heyecan verici bir haber! DC ve Warner Bros Interactive Entertainment işbirliğiyle geliştirilen yeni Batman oyunu, Batman: Arkham Shadow, VR dünyasına adım atıyor. Summer Game Fest 2024'teki dünya prömiyerinden sonra daha fazla detay bekleniyor. Camouflaj ve Oculus Studios tarafından hazırlanan bu oyun, Meta Quest 3 platformunda özel olarak sunulacak.


Yenilenen Batman deneyimi, VR platformunda geri dönüyor! 2024'te çıkacak olan Batman: Arkham Shadow için ilk fragman ve detaylar burada.
Gotham Şehri'nde Yeni Bir Macera: Batman Arkham Shadow Geliyor!

Nexon'un geliştirdiği Batman: Arkham Shadow VR oyunu, 2024 sonlarında çıkacak. Fragman, dünya prömiyerinin 7 Haziran'da yapılacağını duyurdu. Oyun, Meta Quest 3 platformuna özel olacak ve DC ile Warner Bros'un işbirliğiyle geliştiriliyor. Batman hayranları, VR teknolojisiyle Gotham Şehri'ne derin bir yolculuk yapacakları için heyecanlı. Çıkış tarihi ve detaylar, Summer Game Fest 2024'te açıklanacak. Görseller ve fragman, oyunun etkileyici grafiklerini ve sürükleyici atmosferini gösteriyor. Batman: Arkham Shadow, serinin önceki başarılarını sürdürerek oyunculara unutulmaz bir Batman deneyimi sunacak.


Comments


bottom of page