top of page

Assassin's Creed Valhalla ile Epik Viking Macerasına Hazır Mısınız? Ücretsiz Oynama Fırsatı Kaçmaz!

Ubisoft, oyunseverlerin yüreklerini hoplatan bir haberle gündeme geliyor. Efsanevi oyun yapımcısı, Assassin's Creed serisinin son harikası Valhalla'yı sınırlı bir süreliğine ücretsiz oynanabilir kılıyor. Fırsatı değerlendirin: 14 Ağustos'a kadar tüm platformlarda ücretsiz deneyimleme imkanı!


Efsanevi Viking Macerası: Assassin's Creed Valhalla Oynanış Görüntüleri" Kısa Alt Metin: "Valhalla'nın dünyasında Viking savaşçısı Eivor'un gözünden eşsiz bir yolculuğa katılın.
Assassin's Creed Valhalla Oynanış: Viking Serüveni Başlıyor!

Ubisoft'un Oyuncuları Sevindiren Festivali


Oyunseverlerin favori adreslerinden Ubisoft, düzenlediği kısa süreli oyun festivalleriyle her daim konuşulmaya devam ediyor. En son sürprizi ise Assassin's Creed Valhalla oldu. Bu mükemmel yapımı, kısa süreliğine ücretsiz sunuyor. Başlama tarihi 10 Ağustos ve sona erme tarihi 14 Ağustos 15.00 olarak belirlendi.


Viking Destanınız Başlıyor


Assassin's Creed Valhalla, size Viking savaşçısı Eivor rolünü üstlenerek İngiltere'nin keşfini yaşatıyor. Eşsiz grafikleri ve derinlemesine işlenmiş dünyası ile bu oyun, sizi adeta Viking destanının içine çekiyor.


Nasıl Yararlanabilirsiniz? Adım Adım Kılavuz


Fırsattan yararlanmak oldukça basit:

  1. Kampanya Sayfasına Ulaşın: İlk adım olarak, buradaki bağlantıya tıklayarak kampanya sayfasına gidin.

  2. Platform Seçimi: Oyunu ücretsiz oynamak istediğiniz platformu belirleyin. Bilgisayar, konsol veya taşınabilir cihazlar arasından seçim yapabilirsiniz.

  3. Ubisoft Hesabıyla Giriş Yapın: Ubisoft hesabınıza giriş yaparak kampanyadan yararlanma sürecini başlatın. Hesabınız yoksa hızlıca oluşturabilirsiniz.

  4. Deneyiminizi Başlatın: Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra ücretsiz oynamaya başlayın. Assassin's Creed Valhalla'nın büyülü dünyasına adım atın ve Viking macerasına katılın.


Ücretsiz Oyna, Viking Destanına Adım At!" Kısa Alt Metin: "Assassin's Creed Valhalla'yı 14 Ağustos'a kadar ücretsiz deneyimleme fırsatını kaçırmayın!
Assassin's Creed Valhalla Ücretsiz Deneme Süresi!

Eğlenceyi Ücretsiz Yaşayın, Geleceği Satın Alın


Unutulmaması gereken en önemli nokta: 14 Ağustos'tan sonra oyun sizin olmayacak. Fakat bu süre zarfında oyunun keyfini ücretsiz çıkarabilir, Eivor'un serüveninde ilerleyebilirsiniz. Oyunun büyülü dünyasında ilerlemeye devam etmek isterseniz, oyunu satın alarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Viking Destanı Ücretsiz Kapınızda!


Ubisoft'un kısa süreli oyun festivali kapsamında Assassin's Creed Valhallayı ücretsiz deneyimleme şansını kaçırmayın. Bu fırsatla, Viking savaşçısı Eivor'un gözünden tarihi bir maceraya atılabilirsiniz. Ancak unutmayın, 14 Ağustos'ta bu fırsat sona erecek. Ücretsiz deneyimledikten sonra, oyunun büyülü dünyasını keşfetmek için satın alma seçeneğini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Siz de Assassin's Creed Valhalla'nın epik dünyasına adım atarak tarihi bir yolculuğa çıkabilirsiniz!

Comments


bottom of page