top of page

Aleyna Tilki, GameX 2023'te Oyun Severleri Coşturdu!

GameX 2023, binlerce oyun severi buluşturarak Aleyna Tilki'nin sürpriz konseriyle renklendi. Aleyna Tilki, PUBG Mobile standında coşkulu bir konser verdi, gençler unutulmaz anlar yaşadı.


GameX 2023, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi ve en yeni dijital oyunları tanıtarak oyun tutkunlarını cezbetti. Etkinlik 2 Eylül'e kadar devam edecek.


GameX 2023 fuarında Aleyna Tilki'nin enerjisi ve oyunseverlerin coşkusu bir araya geldi. Eğlencenin zirvesi!
GameX 2023: Aleyna Tilki Konseri İle Dijital Oyun Dünyası Coştu

GameX 2023: Dijital Oyun Dünyasının Buluşma Noktası


GameX, Doğu Avrupa, Afrika, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler için kapsamlı bir dijital oyun fuarıdır ve bu yıl 17. kez düzenlendi. 100,000'den fazla dijital oyun tutkunu katılıyor ve sektörün en büyük buluşmalarından biri olarak kabul ediliyor.


Etkinlik, stantlar, espor turnuvaları, konserler, fenomen buluşmaları, B2B "Developer Conference," seminerler, paneller, indie alanları, drone yarışları, Geek Bazaar, ödüllü cosplay yarışmaları ve çizgi roman/kitap bölümleri gibi birçok aktivite sunuyor.


Cosplay Tutkunları GameX'te Sahnede!


GameX 2023, bölgenin en büyük Cosplay yarışmasına ev sahipliği yapıyor. Katılan Cosplay yarışmacıları, ilgi çekici kostümleriyle dikkat çekiyorlar.


GameX 2023, birçok önemli markayı ağırlıyor, aralarında Tencent Games, Undawn, Papara, Vatan Game, Funverse Games, RedBull gibi isimler bulunuyor.


GameX 2023, oyun dünyasının heyecanını yaşamak isteyenler için harika bir fırsat. Aleyna Tilki'nin konseri gibi birçok eğlenceli etkinliği kaçırmayın!

Comments


bottom of page