top of page

Ad Agency Simulator’ın Prologue Sürümü İçin Tarih Belli Oldu!

Reklamcılık dünyasını deneyimlemek ister misiniz? İstanbul merkezli DoDo Game, ilk PC oyunu Ad Agency Simulator’ı duyurdu. Prologue versiyonu 31 Mayıs'ta Steam'de ücretsiz olarak yayınlanacak. Tam sürüm ise Haziran ayında oyuncularla buluşacak.


DoDo Game, 2021 yılında kurulan ve mobil oyunlar geliştiren dinamik bir ekip olarak tanınıyor. Şimdiye kadar geliştirdikleri 80'den fazla mobil oyun ile toplamda 10 milyona yakın indirme sayısına ulaşan ekip, şimdi bu tecrübelerini PC platformuna taşıyor.

Reklamcılık dünyasını deneyimlemek ister misiniz? İstanbul merkezli DoDo Game, ilk PC oyunu Ad Agency Simulator’ı duyurdu. Prologue versiyonu 31 Mayıs'ta Steam'de ücretsiz olarak yayınlanacak. Tam sürüm ise Haziran ayında oyuncularla buluşacak
Ad Agency Simulator’ın Prologue Sürümü İçin Tarih Belli Oldu!

Ad Agency Simulator, reklamcılık kariyerinde yükselmeyi hedefleyen bir karakterin hikayesini anlatıyor. Oyuncular, küçük bir reklam ofisinde bir bilgisayar ile işe başlayacak, şehirdeki çeşitli iş yerlerinden logo, tabela, afiş ve billboard gibi projeler alarak bu işleri tamamlayacaklar. Cantiva uygulaması sayesinde istedikleri tasarımları yapıp bastırarak şehrin belirli noktalarına yerleştirebilecekler. Bu sayede iş yerlerinin kazançlarını ve müşteri memnuniyetlerini artıracaklar.


Oyuncular, yaptıkları işler karşılığında para kazanırken, şehirde tanınan bir reklamcı olma yolunda ilerleyecekler. Ayrıca, reklam yapacakları iş yerleri için önceden borsa hisseleri satın alarak, başarılı reklam kampanyaları ile hisselerin değer kazanmasını sağlayabilecekler. Hedef, şehirdeki reklam işlerini yöneterek büyük bir reklamcı olmak.


Ad Agency Simulator ile oyuncular, reklamcılığın günlük yaşamdaki etkilerini eğlenceli ve öğretici bir şekilde deneyimleyecekler. Reklamcılığın büyülü dünyasında kendi ajansını kurabilecek, büyük bir reklamcı olma yolunda adım adım ilerleyerek şehirde etkili reklam kampanyaları yönetecekler.


Ad Agency Simulator'ü Steam üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz: https://store.steampowered.com/app/2945260?utm_source=mbd


Comments


bottom of page