top of page

Ünlü DJ Dimitri Vegas, Hitman World of Assassination'a Özel Bir Hedef Olarak Katılıyor!

Dünyaca ünlü DJ Dimitri Vegas, oyuncuların hedefi olacak yeni bir Elusive Target görevi için Hitman World of Assassination'a geliyor. DJ Vegas'ın canlandıracağı karakter "The Drop," dünya çapındaki uyuşturucu ticaretini yöneten ve aynı zamanda bir DJ olan ilginç bir kişiliğe sahip olacak.Oyun dünyasının en popüler suikastçı oyunu Hitman, ünlü DJ Dimitri Vegas'ın katılımıyla farklı bir boyuta taşınıyor. DJ Vegas, The Drop karakteriyle karşınızda!
Dünyaca Ünlü DJ Dimitri Vegas, Hitman World of Assassination'da The Drop Olarak Karşınızda!


Bu heyecan verici görev, Tomorrowland 2023 festivalinde duyuruldu ve oyuncular PlayStation, Xbox, Nintendo Switch ve PC platformlarında ücretsiz olarak deneyimleyebilecekler.


Elusive Target görevleri sınırlı bir süre için aktif olacak ve oyuncuların karakteri ortadan kaldırmak için en iyi stratejileri kullanmaları gerekecek. Bu kaçırılmaması gereken fırsat, oyuncuların suikastçı yeteneklerini gösterme ve DJ Dimitri Vegas'ın karakterine meydan okuma şansı sunuyor.


IO Interactive CEO'su Hakan Abrak, bu işbirliğinden büyük heyecan duyduklarını ve oyuncuların bu yeni görevin keyfini çıkaracağından emin olduklarını belirtiyor.


DJ Dimitri Vegas'ın Hitman World of Assassination'a katılımı, oyuncuları unutulmaz bir maceraya çağırıyor. Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için oyuncuların hazır olmaları gerekiyor!

Comments


bottom of page