top of page

Çin'de Tekerlekli Sandalye ile Nintendo Switch Oyun Kaçakçılığı: Teknoloji Altın Madeni

Çin'de teknoloji kaçakçılığına yeni bir boyut eklendi. Ülkede ambargo nedeniyle artan maliyetler, kaçakçıları sıradışı yöntemlere yönlendiriyor. Son olayda, tekerlekli sandalye kullanan bir yaşlı kadın, 300 adet kaçak Nintendo Switch oyununu ülkeye sokmaya çalışırken yakalandı. Bu olay, ıstakozlar içinde gizlenen Nvidia ekran kartları ve bele sarılan Intel işlemcilerden sonra gelmekte.


Yaşlı kadının tekerlekli sandalye gizemi! Çin'de 300 Nintendo Switch oyunu nasıl kaçırıldı? Detaylar blog yazımızda.
Çin'de Tekerlekli Sandalyeyle Nintendo Switch Kaçakçılığı

Çin'de Teknoloji Kaçakçılığı Yöntemleri Sürekli Gelişiyor: Çin'de teknoloji kaçakçılığı, sürekli yeni ve sofistike yöntemlerle gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak, yaşlı bir kadın tarafından kullanılan tekerlekli sandalye, Nintendo Switch oyunlarını ülkeye sokmak için kullanıldı. Bu olay, ülkedeki belirli ürünlerin maliyetlerinin artmasıyla paralel olarak kaçakçılığın patlak verdiğini gösteriyor.


300 Nintendo Switch Oyunu Tekerlekli Sandalyede Gizlenmiş: Havalimanı görevlileri, rutin bir kontrol sırasında yaşlı kadını şüpheli buldu ve tekerlekli sandalyesinin gizli bölmesinde 300 adet Nintendo Switch oyununu buldu. Oyunların tahmini değeri ise 15 bin Euro olarak belirlendi. Çin'deki ambargo nedeniyle artan ürün maliyetleri, kaçakçıları yeni ve yaratıcı yöntemlere yönlendiriyor.


Çin'de yeni bir döneme giriş! Tekerlekli sandalye ile yapılan Nintendo Switch kaçakçılığı olayını keşfedin. Detaylar burada!
Sofistike Teknoloji Kaçakçılığı: Tekerlekli Sandalye Operasyonu

Çin Havalimanında Güvenlik Tedbirleri Arttırılıyor: Son zamanlarda, ıstakoz kargoları içinde saklanan Nvidia Quadro ekran kartları ve şimdi de tekerlekli sandalye içinde gizlenmiş Nintendo Switch oyunlarıyla ortaya çıkan olaylar, Çin kanun kuvvetlerini sofistike kaçakçılık yöntemlerine karşı daha etkili bir şekilde mücadele etmeye zorluyor. Havalimanlarında güvenlik tedbirleri arttırılırken, kaçakçılıkla mücadele ekipleri kendilerini sürekli güncelliyor.

Commentaires


bottom of page